reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Dzwonilam do laboratorium. Wynik jest zle podany, maksymalnie po kropce mogą być dwie cyfry ja mam trzy. Mają to zweryfikować i oddzwonić. Kur… wykończę się nerwowo.
Z takimi niespodziankami wyląduje w psychiatryku. Już chce wiedzieć na 100% na czym stoję. TO JEST CHORE TO JEST PECH
Kciuki,żeby Cię pozytywnie zaskoczyli [emoji110]
 
reklama
Dzieki ❤ oby nam obu wreszcie sie udalo i oby tak bylo jak mowisz ❤❤❤🥰🥰🥰
kochana wierzę że to nie stało się bez przyczyny! Ja już po tylu latach mówiła każdemu nie w tym miesiącu to w następnym chce żeby było idealnie więc u Ciebie napewno będzie. Wyłącza ci to dziadostwo i będzie cudownie ❤
 
@sarenkamala dawaj szybciorem znac bo już zaraz nie wytrzymiem 🙈 co ja odwaliłam 🙈 co chwile wchodzę na forum sprawdzić czy są jakieś nowe wieści... W między czasie wstawiam pranie.... ( ogólnie to próbuje zepsuć pralkę na wszystkie możliwe sposoby ale się nie udaje 😔) i jak wstawiłam między czytaniem to zaczęła jakoś dziwnie chodzić myślę sobie no nic w końcu udało się ją zepsuć i mąż kupi pralkę i suszarkę (powoedzial że mi kupi jak ta się zepsuje, ale ze to nowa pralka dosyć trudno ja zepsuć 🙈) mąż chodzi z każdej strony i pyta mnie co ona tak dziwnie chodzi... Mówię że normalnie (gram głupa 🤣🤣🤣🤣🤣🙈) w końcu pranie się skończyło i je wyciągam żeby powiesić... I co się okazało.... Wyprałam końcówkę do odkurzacza piorącego 🙈🤣🤣🤣🤣🤣🤣 nie wiem jak ja tam włożyłam.... Dodam że to było przez przypadek bo dziś mojego staruszka kompalam i wodę zamiast wycierać to odkurzyłam właśnie odkurzaczem pioracym 🙈 i moje marzenie legło w gruzach bo pralka się jednak nie zepsuła 😔😔🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🙈

Edit : nie wiem jak ta końcówkę zmieściłam( zdjęcie w załączniku ) 🤣🤣🤣🤣🤣
 

Załączniki

  • IMG_20210916_181051.jpg
    IMG_20210916_181051.jpg
    1,3 MB · Wyświetleń: 89
@sarenkamala dawaj szybciorem znac bo już zaraz nie wytrzymiem 🙈 co ja odwaliłam 🙈 co chwile wchodzę na forum sprawdzić czy są jakieś nowe wieści... W między czasie wstawiam pranie.... ( ogólnie to próbuje zepsuć pralkę na wszystkie możliwe sposoby ale się nie udaje 😔) i jak wstawiłam między czytaniem to zaczęła jakoś dziwnie chodzić myślę sobie no nic w końcu udało się ją zepsuć i mąż kupi pralkę i suszarkę (powoedzial że mi kupi jak ta się zepsuje, ale ze to nowa pralka dosyć trudno ja zepsuć 🙈) mąż chodzi z każdej strony i pyta mnie co ona tak dziwnie chodzi... Mówię że normalnie (gram głupa 🤣🤣🤣🤣🤣🙈) w końcu pranie się skończyło i je wyciągam żeby powiesić... I co się okazało.... Wyprałam końcówkę do odkurzacza piorącego 🙈🤣🤣🤣🤣🤣🤣 nie wiem jak ja tam włożyłam.... Dodam że to było przez przypadek bo dziś mojego staruszka kompalam i wodę zamiast wycierać to odkurzyłam właśnie odkurzaczem pioracym 🙈 i moje marzenie legło w gruzach bo pralka się jednak nie zepsuła 😔😔🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🙈

Edit : nie wiem jak ta końcówkę zmieściłam( zdjęcie w załączniku ) 🤣🤣🤣🤣🤣
Niestety nie jest łatwo zepsuć pralkę 😜 coś o tym wiem. Moja mimo, że jest stara nadal działa, a próbowałam już kilka razy 🙂
 
kochana wierzę że to nie stało się bez przyczyny! Ja już po tylu latach mówiła każdemu nie w tym miesiącu to w następnym chce żeby było idealnie więc u Ciebie napewno będzie. Wyłącza ci to dziadostwo i będzie cudownie ❤
Tez mam taka nadzieje. Ze dadza jakies leki i bedzie dobrze. Zapalenie w macicy na pewno nie sprzyja zagniezdzeniu wiec i tak pewnie transfer by sie nie udal. Tak przynajmniej nie zmarnowalismy zarodka.. ❤
 
Niestety nie jest łatwo zepsuć pralkę 😜 coś o tym wiem. Moja mimo, że jest stara nadal działa, a próbowałam już kilka razy 🙂
O nie , ja się nie poddam 😁 będę dalej próbować 😁🤣🤣🤣🤣🤣🙈 mam czas do października , max listopada jak już nie będę rozwieszać prania na balkonie bo zimno będzie . Najwyżej rozbiore ja na części pierwsze albo jakąs śrubkę odkerece 😁 i powiem że sama odpadła 🙈
 
reklama
Do góry