reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe Mamy 2022

reklama
Hej ja dopiero wstaje. Moje córki przygniotly mnie na łóżku. Położyłam się na stronie męża, liczyłam że pośpię bez nich , ale gdzie tam xD

Jak widać każda ciąża inną. Ja zawsze czułam jak mi się wszystko w środku rozciąga a najgorzej jest kichnąć mi szybko wstać bo od razu czuje więzadła;)
 
Ostatnia edycja:
Mdłości jakiś dużych rano nie mam ale co rano biegunka... Tzn taka jednorazowa, w ciągu dnia potem jest okej ale jednak. No i mam problem z jedzeniem śniadania, muszę się zmuszać..
 
U mnie wczoraj po raz pierwszy się coś takiego pojawiło i musze przyznać, ze dość mocno mnie to bolalo, ale po około godzinie przeszło.
Ja jeszcze przed zrobieniem testu w zeszłym tygodniu od wtorku do praktycznie piątku mialam takie dziwne skurcze i mowie sobie "kurde, ale bedzie okres", jednak okres nie przyszedl 😁 martwiłam sie strasznie dlaczego tak bolalo, później był spokój jakies bóle w ciagu dnia, ale chwilowe. No i wczoraj takie ciagniecia, a nawet rozpieranie właśnie w kroczu. Pozniej przeszło i zobaczymy jak dzisiaj.
 
Ja jeszcze przed zrobieniem testu w zeszłym tygodniu od wtorku do praktycznie piątku mialam takie dziwne skurcze i mowie sobie "kurde, ale bedzie okres", jednak okres nie przyszedl 😁 martwiłam sie strasznie dlaczego tak bolalo, później był spokój jakies bóle w ciagu dnia, ale chwilowe. No i wczoraj takie ciagniecia, a nawet rozpieranie właśnie w kroczu. Pozniej przeszło i zobaczymy jak dzisiaj.
Przed terminem miesiaczki, bo betę robiłam pierwsza w 22dc ( mam cykle 21-25dni czasem 26) i w okolicach tego terminu też miałam takie bole jak na miesiączkę, ale bardzo słabe. Później mi przeszło i prawie 2 tygodnie nie miałam żadnych objawów, a teraz to ciagniecie, mdłości wieczorem i biust w rozmiarze xxl. Idę dziś na wizytę, od rana mam lekką biegunke, ale to pewnie z e stresu, bo wizyta na 17.30,a do 17 pracuje. Nie wiem jak dzisiejszy dzień przetrwam w pracy.
 
reklama
Przed terminem miesiaczki, bo betę robiłam pierwsza w 22dc ( mam cykle 21-25dni czasem 26) i w okolicach tego terminu też miałam takie bole jak na miesiączkę, ale bardzo słabe. Później mi przeszło i prawie 2 tygodnie nie miałam żadnych objawów, a teraz to ciagniecie, mdłości wieczorem i biust w rozmiarze xxl. Idę dziś na wizytę, od rana mam lekką biegunke, ale to pewnie z e stresu, bo wizyta na 17.30,a do 17 pracuje. Nie wiem jak dzisiejszy dzień przetrwam w pracy.
szybko zleci, zobaczysz 😊 a czym się zajmujesz?
 
Do góry