reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Stymulacja clo bez Ovitrelle

betsi41

Początkująca w BB
Dołączył(a)
16 Wrzesień 2021
Postów
18
Czy któraś z Was biorąc clo nie miała Ovitrelle i pęcherzyki pękały?
Na cyklach naturalnych mi pękają
Miałam u swojego gin stymulacje clo+ovi ale właśnie zmieniłam lekarza i on twierdzi że nie ma potrzeby ovi...Boję się że nie pekną
 
reklama
Czy któraś z Was biorąc clo nie miała Ovitrelle i pęcherzyki pękały?
Na cyklach naturalnych mi pękają
Miałam u swojego gin stymulacje clo+ovi ale właśnie zmieniłam lekarza i on twierdzi że nie ma potrzeby ovi...Boję się że nie pekną
Ja miałam. Mi nie rosły i nie pękały na cyklach naturalnych. Z clo rosły, ale mimo Ovi nie pękały. W cyklu, w którym brałam clo, ale pęcherzyk przerósł za duży i był Iza późno na Ovi, więc Ovi nie dostałam, zaszłam w ciążę. A więc pękł sam po clo.
 
Ja brałam Duphaston + Clo, w 2 cyklu zaszłam w ciążę, pecherzyki same pękały. Dziś 21 tc i wiercący się Antoś w brzuchu 😁💙 trzymam kciuki za Was! ❤️
 
Ja pierwsza i druga ciążę na samym clo, ale mam pcos. Staraliśmy się długo bo o pierwszą ciążę w sumie 4 lata o drugą ponad rok
 
Ja pierwsza i druga ciążę na samym clo, ale mam pcos. Staraliśmy się długo bo o pierwszą ciążę w sumie 4 lata o drugą ponad rok
A czemu przy pcos samo clo, lekarz może tłumaczył ? Tez mam pcos i w sumie dopiero rozpoczynam drogę starań, ale chciałabym znać jak najwiecej szczegółów, widziałam ze o pierwsza dzidzie długo się staraliście, jakimi schematami leczenia czy może na własna rękę trochę ? Z góry dziękuje za odpowiedz 🥳
 
Ja brałam Duphaston + Clo, w 2 cyklu zaszłam w ciążę, pecherzyki same pękały. Dziś 21 tc i wiercący się Antoś w brzuchu 😁💙 trzymam kciuki za Was!

A czemu przy pcos samo clo, lekarz może tłumaczył ? Tez mam pcos i w sumie dopiero rozpoczynam drogę starań, ale chciałabym znać jak najwiecej szczegółów, widziałam ze o pierwsza dzidzie długo się staraliście, jakimi schematami leczenia czy może na własna rękę trochę ? Z góry dziękuje za odpowiedz 🥳
Najpierw były oczywiście różne badania w tym nasienia i amh. W zasadzie myślę że główną rolę odgrywa w tym wszystkim "głowa". Przy pierwszej ciąży miałam jechać na sprawdzenie drożności jajowodów więc czekałam na @ i się nie doczekałam, przy drugiej organizm nie reagował na podwójną dawkę clo i miałam mieć nakłuwanie jajników również czekałam na @. Lekarz mówił że owulacji na 100% nie było i nie będzie a tutaj bum i ciąża. Ja wogole bez leków nie mam owulacji więc może dlatego leczenie było dlugie
 
reklama
Czy któraś z Was biorąc clo nie miała Ovitrelle i pęcherzyki pękały?
Na cyklach naturalnych mi pękają
Miałam u swojego gin stymulacje clo+ovi ale właśnie zmieniłam lekarza i on twierdzi że nie ma potrzeby ovi...Boję się że nie pekną
No ja właśnie to samo . Pani dr powiedziała ze zastrzyk nie potrZebny
 
Do góry