reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2022r.

Pytanie mam do was dziewczyny... Czy któraś jest na insulinie? Ja biorę od wczoraj, tylko na noc. Boję się, że jak już insulina wkroczyła to będzie cc 😐 słyszałam też że nie każdy szpital chce przyjąć jak się okazuje że kobieta jest na insulinie...
 
reklama
Pytanie mam do was dziewczyny... Czy któraś jest na insulinie? Ja biorę od wczoraj, tylko na noc. Boję się, że jak już insulina wkroczyła to będzie cc [emoji52] słyszałam też że nie każdy szpital chce przyjąć jak się okazuje że kobieta jest na insulinie...
Ja jestem na insulinie nocnej, i przed jedzenie... Gdzie słyszałaś to że szpital nie przyjmie jak jest insulina???? Ja miałam zamiar rodzić w prywatnym, czy mam się obawiać, że przez cukrzycę mnie nie przyjmą? :/
 
Cześć Wszystkim :)

Dołączę do grupy: termin na 04.01.2022 i będzie upragniona córeczka ❤️ W domu Olivier (za miesiąc 4l) i Tymek (1,5r) .


W najbliższy poniedziałek czeka mnie test z glukozą i cholernie boję się, ze wyjdzie mi cukrzyca .. dość mam nadwagę to jeszcze w tej ciąży słodkie mogłabym jeść bez opamiętania 🥺

Przy jakich wynikach wyszła Wam cukrzyca?? Byłyście na czczo ?? Moja ginekolog mówi, ze mam zjeść śniadanie , byle nie słodkie oczywiście ..
 
Hej :) oczywiście że na czczo do głowy mi by nie przyszło jeść...pierwsze słyszę o tym, że można jeść śniadanie przed tym badaniem a robiłam kilka razy w życiu[emoji1]Miałam 96, po godzinie 180 a po dwóch 160 jak dobrze pamiętam :)
Cześć Wszystkim :)

Dołączę do grupy: termin na 04.01.2022 i będzie upragniona córeczka [emoji3590] W domu Olivier (za miesiąc 4l) i Tymek (1,5r) .


W najbliższy poniedziałek czeka mnie test z glukozą i cholernie boję się, ze wyjdzie mi cukrzyca .. dość mam nadwagę to jeszcze w tej ciąży słodkie mogłabym jeść bez opamiętania [emoji3064]

Przy jakich wynikach wyszła Wam cukrzyca?? Byłyście na czczo ?? Moja ginekolog mówi, ze mam zjeść śniadanie , byle nie słodkie oczywiście ..
 
Hej :) oczywiście że na czczo do głowy mi by nie przyszło jeść...pierwsze słyszę o tym, że można jeść śniadanie przed tym badaniem a robiłam kilka razy w życiu[emoji1]Miałam 96, po godzinie 180 a po dwóch 160 jak dobrze pamiętam :)
No właśnie u nas (Niemcy) mogę być po śniadaniu. Tez się zdziwiłam bo w poprzednich dwóch ciążach byłam na czczo i było dokładnie tak jak pisałaś
 
Cześć dziewczyny. Podczytuje was czasem ... Termin mam na 16 stycznia w domu synek z czerwca 2020 ♥️
Od początku acard, heparyna, luteina, duphaston i do przodu 😉 w pierwszej ciąży taki sam zestaw.
Jestem w 23 tygodniu i synek wazy już 700 gram😲😲. Pierwszy miał 4kg i 59cm.
 
Ja jestem na insulinie nocnej, i przed jedzenie... Gdzie słyszałaś to że szpital nie przyjmie jak jest insulina???? Ja miałam zamiar rodzić w prywatnym, czy mam się obawiać, że przez cukrzycę mnie nie przyjmą? :/
Tak wyczytałam w necie, że nie każde szpitale przyjmują z cukrzycą, bo to maluszka też trzeba monitorować po porodzie, a nie każdy szpital ma taką możliwość. Żadna moja koleżanka nie miała cukrzycy w ciąży i nie mam kogo dopytać, ale idę 28.09. do gina i jego zapytam czy tak jest.
 
reklama
No właśnie u nas (Niemcy) mogę być po śniadaniu. Tez się zdziwiłam bo w poprzednich dwóch ciążach byłam na czczo i było dokładnie tak jak pisałaś
Jest taki blog "mamaginekolog" i ona opisuje różne sytuacje. Jest też o cukrzycy w ciąży i że w różnych krajach są różne sposoby na to badanie, w niektórych nie pije się glukozy tylko jakiś słodki napój 😅 więc co kraj to obyczaj
 
Do góry