reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy mogłam zajść w ciąże?

Dołączył(a)
25 Wrzesień 2021
Postów
1
Współżyłam z chłopakiem 14 sierpnia bez zabezpieczeń ,on twierdzi że nie doszedł we mnie . Po tym czasie dostałam okres albo krwawienie implatacyjne w dniu 28.08 ,gdzie okres dostawałam na początku miesiąca od 4 do 10 , niema regularnych miesiączek. Wyglądała to że krwawienie było bezbolesne ,gdzie przeważnie doskwierał boleści w tym momencie i trwało 3 dni , tylko że przypominało mi to że dostałam okres bo taki obfity jak zawsze. Druga rzecz do niepokoju to taka że czasem mnie kuje jak nie z prawej strony to z lewej albo czuję tak dziwnie brzuch albo żołądek, nie jest to typowy ból tylko takie dziwne odczucia
 
reklama
Naprawdę to jest niesamowite, że zamiast zrobić test, to ludzie zadają pytania czy są w ciąży. To jakby zapytać się czemu mnie boli głowa. Skąd ktoś to jasnej ciasnej ma wiedzieć?
 
Współżyłam z chłopakiem 14 sierpnia bez zabezpieczeń ,on twierdzi że nie doszedł we mnie . Po tym czasie dostałam okres albo krwawienie implatacyjne w dniu 28.08 ,gdzie okres dostawałam na początku miesiąca od 4 do 10 , niema regularnych miesiączek. Wyglądała to że krwawienie było bezbolesne ,gdzie przeważnie doskwierał boleści w tym momencie i trwało 3 dni , tylko że przypominało mi to że dostałam okres bo taki obfity jak zawsze. Druga rzecz do niepokoju to taka że czasem mnie kuje jak nie z prawej strony to z lewej albo czuję tak dziwnie brzuch albo żołądek, nie jest to typowy ból tylko takie dziwne odczucia
Wiesz co to krwawienie implantacyjne a nie wiesz co to test ciążowy? [emoji848]
Nikt na forum nie odpowie ci czy jesteś w ciąży, wystarczy kupić test i dostaniesz odpowiedź [emoji2370]
 
reklama
Co odświeżę wieczorem to są jakieś „kwiatki” jak rodzice nawet nie potrafią bo się wstydzą swoich dzieci z nimi o tym porozmawiać… albo sami z siebie na logikę ale po co ? 😞
ja na pewno będę uświadamiać swoje dziecko jak tylko zacznie dojrzewać. Rodzice powinni rozmawiać ze swoimi dziećmi, bo jednak seks może mieć duże konsekwencje
 
Do góry