reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Hej Dziewczyny, dawno tu nie zaglądałam, chociaż widziałam że wielu dziewczynom co starały się w podobnym czasie co ja też się udało❤️❤️
Nasza młoda niedługo będzie miała 1.5roku i może w przyszłym roku ponownie do Was wrócę żeby dzielić radość i smutek podczas kolejnego ivf.

Dzisiaj pisze w innej sprawie, czy moglibyście polecić któraś Klinikę w Czechach, Ostrawie, chodzi i bliska mi osobę, która rozważa samotne rodzicielstwo, wiem że zdania się podzielone, ale myślę że dziewczyny starające się są bardziej wyrozumiałe.
Macie jakieś doświadczenia z Ostrawa? I jak to organizacyjnie wygląda?
W Czechach do in vitro musisz miec partnera,co najmniej takiego ktory zlozy podoisy na fokumentach.Albo odobiscie albo poswiadczone notarialnie.
 
reklama
Hej dziewczyny dziś jestem 9dpt i wynik bety 1.2 3 dniowy zarodek😞
ale nie byłoby nic dziwnego gdybym nie robiła bety w 6dpt i tez wyszła 1.2(tak wiem za wcześnie) 😉
Dziś 15 dzień po ovitrelle.
Dziewczyny czy to nie dziwne ze od piątku utrzymuje się taki sam wynik 1.2? Myślałam ze pójdzie albo w górę albo w dół a on stoi. Już myśle, że może tamten to była resztka ovitrelle i zeszła przez weekend a teraz dopiero hcg produkuje zarodek.
Jakies pomysły ? 😱
To zaden wynik,Bete liczy sie od 5 albo i 10.Obawiam sie ,ze wcale nie ruszyla.Ovitrelle w organizmie juz nie masz,a Beta zaczyna byc produkowana jakos dzien po implantacji.Mozesz jeszcze za dwa dni powtorzyx,a najlepiej skonsultuj to z lekarzem.
 
Cześć, dziewczyny potrzebuje porady. Mam wyznaczony dzień punkcji w te środę. Właśnie byłam na wizycie kontrolnej, lekarz stwierdził, ze wszystko wygląda ok. Mówił, ze transfer będzie w sobotę lub poniedziałek. Ja się oczywiście naczytałam, ze do transferu nie dojdzie jeśli progesteron jest powyżej 1,5. Mój wynik z dziś to 1,8. Czy któraś z Was miała transfer świeżego zarodka z takim wynikiem? Może niepotrzebnie wszystko analizuje. To moje pierwsze podejście... strasznie się wszystkiego boje... płakać mi się chce 😭
 

Załączniki

  • 4D3A94A7-0899-4ECC-9274-4DA10ADF94A3.jpeg
    4D3A94A7-0899-4ECC-9274-4DA10ADF94A3.jpeg
    677,1 KB · Wyświetleń: 64
Cześć, dziewczyny potrzebuje porady. Mam wyznaczony dzień punkcji w te środę. Właśnie byłam na wizycie kontrolnej, lekarz stwierdził, ze wszystko wygląda ok. Mówił, ze transfer będzie w sobotę lub poniedziałek. Ja się oczywiście naczytałam, ze do transferu nie dojdzie jeśli progesteron jest powyżej 1,5. Mój wynik z dziś to 1,8. Czy któraś z Was miała transfer świeżego zarodka z takim wynikiem? Może niepotrzebnie wszystko analizuje. To moje pierwsze podejście... strasznie się wszystkiego boje... płakać mi się chce 😭
W mojej klinice nie robiią punkcji z takim progiem...

Może Twoja nie wiem ma inne wytczne... a konsultowałaś te wyniki z dr??
 
Cześć, dziewczyny potrzebuje porady. Mam wyznaczony dzień punkcji w te środę. Właśnie byłam na wizycie kontrolnej, lekarz stwierdził, ze wszystko wygląda ok. Mówił, ze transfer będzie w sobotę lub poniedziałek. Ja się oczywiście naczytałam, ze do transferu nie dojdzie jeśli progesteron jest powyżej 1,5. Mój wynik z dziś to 1,8. Czy któraś z Was miała transfer świeżego zarodka z takim wynikiem? Może niepotrzebnie wszystko analizuje. To moje pierwsze podejście... strasznie się wszystkiego boje... płakać mi się chce 😭
Ja miałam 0,3 proga kilka dni przed transferem 3 dniowego zarodeczka
 
reklama
Do góry