reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2021

Mi dziś pani w aptece poleciła Afrin, jest przebadany jeśli chodzi o stosowanie w ciąży. Ja to kupiłam na zatoki ale jest napisane że leczy objawy przeziębienia, kataru siennego i zapalenia zatok. Jedna aplikacja i czuję duża różnicę, a bardzo się męczyłam
O, coś nowego, w sumie już tydzień minął z katarem i bardzo zelżał, więc na wszelki wypadek zapisze sobie tę nazwę. Dziękuję 🙂
 
reklama
Mam pytanie co do ruchów maluchów w brzuchu. Dzidzia rusza się praktycznie za każdym razem jak tylko zasiade lub odpocznę. Ale wczoraj wieczorem miała jakieś dziwne drgawki, macie coś podobnego? Czytałam że u niektórych objawia się tak czkawka, albo po prostu ma jeszcze takie nie opanowane ruchy.
 
Mam pytanie co do ruchów maluchów w brzuchu. Dzidzia rusza się praktycznie za każdym razem jak tylko zasiade lub odpocznę. Ale wczoraj wieczorem miała jakieś dziwne drgawki, macie coś podobnego? Czytałam że u niektórych objawia się tak czkawka, albo po prostu ma jeszcze takie nie opanowane ruchy.
Ja za bardzo nie potrafię tych ruchów odróżniać. Raz puka, innym razem jakby się przekręcal a czasem są takie regularne delikatne puknięcia - czy to czkawka nie mam pojęcia. Czasem szybkie, czasem wolne, czasem delikatne, czasem mocne.
Widzę po kształcie brzucha że różnie się układa ale te puknięcia są zazwyczaj po jednej stronie.
 
Mam pytanie co do ruchów maluchów w brzuchu. Dzidzia rusza się praktycznie za każdym razem jak tylko zasiade lub odpocznę. Ale wczoraj wieczorem miała jakieś dziwne drgawki, macie coś podobnego? Czytałam że u niektórych objawia się tak czkawka, albo po prostu ma jeszcze takie nie opanowane ruchy.
Ja też nie potrafię odróżnić czy to czkawka czy po prostu nagłe intensywne ruchy😊 teraz za to odczuwam ruchy coś jakby przewracanie się, takie bardzo powolne ale po brzuchu widac że chyba się obraca🙈
 
Kiedy zaczynacie prać prasować i układać w szafkach? Mam 28 tydzień i tak myślę poczekać do końca października/początek listopada z tym.
 
Ja już się wczoraj zaopatrzyłam w Płyn do prania i płukania z bambi. Po prostu taki był w Auchan od pierwszych dni życia więc wzięłam. Żadnych negatywnych opinii nie znalazłam zobaczymy czy będzie fajny.
Jeśli ktoś też myślał o ich zakupie polecam Auchan bo jak później sprawdziłam na allegro są prawie dwa razy droższe.
 
reklama
Ja już kupiłam z biedronki płyn do prania lovella. Jest tego dużo bo proszek, płyn do prania i płukania, odplamiacz. Wszystko Do bieli i koloru.
 
Do góry