reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2021

reklama
Ja mam na 27.12 i to samo przeczucie, że będzie szybciej. Ale w duchu nadzieja ze na styczeń przeciągnie 😅
A ja właśnie bym chciała w grudniu :) ja się urodziłam 29.12 i miała bym najpiękniejszy w życiu prezent 💙 ale maluszek sam zdecyduje :)
Tylko że moja gin mnie straszy że szybko rośnie i martwi mnie to troszkę. Jest ponad normę dla danego tygodnia. Poza tym te bóle krocza mnie bardzo niepokoją a koleżanka mnie straszy że to moga być już przepowiadające.
 
A ja właśnie bym chciała w grudniu :) ja się urodziłam 29.12 i miała bym najpiękniejszy w życiu prezent 💙 ale maluszek sam zdecyduje :)
Tylko że moja gin mnie straszy że szybko rośnie i martwi mnie to troszkę. Jest ponad normę dla danego tygodnia. Poza tym te bóle krocza mnie bardzo niepokoją a koleżanka mnie straszy że to moga być już przepowiadające.
A no to życzę Ci z całego serca takiego prezentu 🥳
Generalnie wiem że na usg z tą waga to różnie bywa. W śród rodziny i znajomych często było że lekarz mówil że dziecko malutkie a było dość spore i na odwrót.
Mnie krocze nie boli ale brzuch mnie od dołu tak ciągnie od czasu do czasu. Albo mam takie uczucie jak bym miała dostać okres na drugi dzień.
 
Ja mam jeszcze takie pytanie
W czym będzie spało wasze dziecko
Pościel, kocyk, śpiworek? Podusia? Bez podusi? W kolonie? Sam materacyk? Jak pościel to jaki rozmiar?
 
Ja mam jeszcze takie pytanie
W czym będzie spało wasze dziecko
Pościel, kocyk, śpiworek? Podusia? Bez podusi? W kolonie? Sam materacyk? Jak pościel to jaki rozmiar?
Podpinam si do pytania, ja to jestem zielona jak szczypiorek na wiosnę 🙈🙈 ogólnie to zamierzam kupić chyba wszystko co wymienilas bo sama nie wiem co się przyda albo w czym synkowi będzie najlepiej.
 
reklama
Podpinam si do pytania, ja to jestem zielona jak szczypiorek na wiosnę 🙈🙈 ogólnie to zamierzam kupić chyba wszystko co wymienilas bo sama nie wiem co się przyda albo w czym synkowi będzie najlepiej.
Hahaha no ja właśnie też nie wiem 🥴 jedynie do mnie ten śpiworek jakos nie przemawia, a kokon też nie wiem czy nie mam za mało miejsca w domu i potem czy mi to nie będzie bardziej przeszkadzać nic pomagać.
 
Do góry