reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

reklama
Przykro że nikt nawet nie zareagował na mój post, myślałam że tu znajdę chociaż jakieś zrozumienie 😢
proponuje więcej spokoju... Jest weekend ze Wszystkimi Świętymi ludzie jeżdżą po cmentarzach To nie jest informacja potrzebna na cito a już płacz... Istnieje życie poza forum...
Edit:
Swoją drogą problem z odp może wynikać z tego że mało osób podchodziło tutaj do in vitro
 
Ostatnia edycja:
Przykro że nikt nawet nie zareagował na mój post, myślałam że tu znajdę chociaż jakieś zrozumienie 😢
Wydaje mi się, że jeśli chodzi o in vitro najwięcej pomocy dostaniesz na tym wątku tam jest pełno dziewczyn z różnych miejsc, które do niego podchodzą lub mają już to za sobą. A ile już się staracie? Nikt Cię nie olał po prostu w weekend, a tym bardziej święta zazwyczaj mniej się tu dzieje https://www.babyboom.pl/forum/temat/kto-po-in-vitro.26936/page-45049
 
U mnie w piątek beta 5,2 to było 11 dni po zastrzyku. Teraz 13 dni już i testy nadal pozytywne także mi nie odpuszcza 😅
W sumie tak na logikę w piątek 5,2 nie dałoby dodatniego testu z moczu więc musiało urosnąć że Ci wyszedł 2 dni później... A wtedy oznacza to ciążę a nie resztki po zastrzyku... 😁😎
 
reklama
Przykro że nikt nawet nie zareagował na mój post, myślałam że tu znajdę chociaż jakieś zrozumienie [emoji22]
Tak jak dziewczyny pisały jest osobny wątek o in vitro i tam pewnie dostaniesz więcej informacji. Zadałaś konkretne pytanie o konkretną miejscowość, nie każda się zna na temacie in vitro i nie każda jest z tamtych okolic [emoji2370]
 
Do góry