reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe Mamy 2022

My w pierwszych 3-6 miesięcy (dopóki młode nie zacznie się podciągać/siadać) chcemy wykorzystać wózek na łóżeczko...
A chcę kupić insevio delfin czy jakoś tak z siatką 360°...

Później dorobić dostawkę do łóżka i nadal spać z dzieckiem obok...

Normalnego łóżeczka w ogóle raczej nie planujemy... Po córce mam jeszcze turystyczne, to się u babci przyda 8-)
 
reklama
Hej u nas dziś 12+3, brzuszek już lekko widoczny mimo że na wadze zmian nie ma. Ale ja od kąd covid nastał przywaliłam 15 kg 🙈 więc liczę na dosłownie kilka kg w tej ciąży.
Mdłości już w ogóle nie mam, zmęczenie minęło, zostały bóle miesiączkowe, krzyżowe no i skurcze ale już w zasadzie tylko po wysiłku czy spacerze. 🙂
Jejkuu tak się napaliłam na tą dziewczynę jak jakaś małolata 🤣 będzie mega rozczarowanie jak pokaże się siur 🙈

Wózki już oglądam i inne rzeczy wyprawkowe, za dużo czasu wolnego 😉
To witaj w klubie kochana, też się napaliłam na dziewczynkę 😁 jak to każdy mówi nie ważne co ważne że zdrowe no ale mogłaby posłuchać mamy i być dziewczynka 😂
 
mój typ na ten moment
w takim razie pójdę do sklepu przez zakupem 😁
A co myślicie o dostawkach do łóżka? Ja z synem miałam schizy i nie mogłam z nim spać na jednym łóżku bo się bałam że go zgniotę albo zrzucę 🙈 do tej pory tak mam jak ze mną śpi. A odkładanie do łóżeczka kilka razy w nocy nie jest najfajniejsze więc myślałam o dostawkach coś jak Lionelo Theo
Ja też myśle nad dostawką tyle że chicco. U nas łóżeczko jakoś nigdy się nie sprawdziło bo kp jakoś wygodniej było mi od razu spać razem z dzieckiem. A nie myśleć potem nad odkładaniem do łóżeczka. No i teraz trochę mało miejsca mamy więc tak na 90% dostawkę kupimy.
 
Ja dowiem się jutro, zaczynam się tym stresować. Trzymam się wizji jednego dziecka i ta płeć trochę decyzuje o całym wyobrażeniu przyszłości naszej rodziny :D Wiem, ze ostatecznie nie będzie to miało znaczenia, ja już czuje neutralność, ale maz dalej ma bardzo konkretną te wizje i czuje jakaś presje…
 
reklama
mój typ na ten moment.

Pewnie 3w 1 kupimy używany i potem sprzedam za te same pieniądze [emoji85] tak zrobilam z synem bo jak tylko zaczął siadać kupiłam spacerówkę nową i lekką. Mieszkam na trzecim piętrze bez windy więc waga to główny wyznacznik [emoji6]
Nie chcę Cię straszyć ale ten wózek jest tak pieruńsko ciężki że ja sobie nie wyobrażam nim jeździć bez dziecka [emoji28]

A co do wózków typu 3 w jednym to foteliki/łupinki które są do nich dodawane to największe możliwe badziewia :( Fotelik polecam kupić oddzielnie i tak do każdego można kupić adaptery i będzie pasować stelaż wózka bez względu na firmę. Dla mnie bezpieczeństwo w aucie jest mega ważne także wybaczcie ale jestem uczulona na foteliki antymandaty [emoji12]

Z córką nie miałam dostawki i teraz to jedyna rzecz, która planuje kupić [emoji28]

Ja też mam nadzieję na dziewczynke [emoji28]
 
Do góry