reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciuszki , cudeńka , wózki , pierdołki dla skarbów i mam - allegro rządzi

reklama
:-)wiecie co ja zrobiłam mądrego kupilam używana gondole do wózka za 350 zł [nowa ok700] a spacerówke kom nowy ,chcialam zaoszczedzić troche i wszystko extra tylko teraz okazało sie że spacerówke mam w nowym systemie łączników a gondole w starym róznia sie jednym małym guziczkiem :wściekła/y::wściekła/y:SUPER NIE:wściekła/y::wściekła/y: i tyle zyskalam że musze kupić nowa gondole i liczyc na cud że ktoś kupi te uzywana :crazy::no::crazy::no:
 
nati o masz .... wspulczuje :zawstydzona/y:

vanessa Łania ja mam takie przynajmniej sie mi tak wydaje bede musiala znalesc firme i napisze czy takie ale wydaje mi sie ze tak
 
Kobietki nie mam jeszcze łóżeczka... zabieram się zaraz za poszukiwania na allegro jakiegos ładnego i najlepiej z szufladą :tak:
 
reklama
wiesz co m sie lozeczko podoba i wykonanie jest solidne choc nie jestem pewna na 100% ze to ta firma a poza tym nie bede Ci oszukiwac zlozylismy je zobaczylismy i maz z powrotem rozkrecil i stoi z boku mysle ze w czerwu pod koniec bede mogla szczeze odpowiedziec czy jestem zadowolona ale narazie bardzo ;-)
 
Do góry