reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    292
P.S znowu tak sobie myślę że jak już żadnego progesteronu do jutra nie wezmę to zaraz nie powinno nic się stać bo mój Doktor w klinice mówi , że ciąża sama w sobie wytwarza progesteron no ale nie wiem kurczę...
Też mi się wydaje że nic się nie stanie. Ja kiedyś pominęłam dwie dawki proga dopochwowo bo nie miałam leków a apteki były zamknięte i nic się nie stało
 
reklama
Ja bym chyba łyknęła ten duphaston. Jednak do 12 tygodnia z tym progesteronem bywa różnie. Zachód w ogóle nie uznaje progesteronu. Kiedys usłyszałam, że w ciąży to potrzebuje morza progesteronu, a nie jakąś małą tabletkę. Mi lykniecie tabletki na pewno pomogłoby psychicznie;)
No tylko znowu nie chce mieszać...a znowu mój Doktor w klinice na wizycie serduszkowej skomentował jak chciałam,żeby zapisał mi dalej ten Utrogestan , że zapisze ale według niego nie potrzebuje tylko nie potrzebnie pieniądze wydam bo ciąża sama w sobie wytwarza progesteron ale wiadomo dla mojej psychiki mi zapisał żeby byłam spokojniejsza. On w ogóle jakoś dziwnie podchodzi co do progesteronu 😏
 
Też mi się wydaje że nic się nie stanie. Ja kiedyś pominęłam dwie dawki proga dopochwowo bo nie miałam leków a apteki były zamknięte i nic się nie stało
Aha rozumiem no tez myślę , że zaraz przez jeden dzień nic się nie stanie a jutro już wracam do Utrogestanu . Tylko martwię się żeby ta infekcja co przeszłam nie zaszkodziła zawsze coś kurde 😔 jak pójdę na wizytę to powiem to mojej ginekolog może zrobi mi wymaz z pochwy . Na szczęście nie była to jakaś mocną infekcja bo pamiętam jak kiedyś miałam to aż siku nie mogłam robić a teraz normalnie przepraszam za taką obrazowość no ale komu mam się wygadać jak nie Wam 😘 Jeny człowiek to się wszystkiego boi w ciąży tym bardziej ja tak mam 😔
 
Aha rozumiem no tez myślę , że zaraz przez jeden dzień nic się nie stanie a jutro już wracam do Utrogestanu . Tylko martwię się żeby ta infekcja co przeszłam nie zaszkodziła zawsze coś kurde 😔 jak pójdę na wizytę to powiem to mojej ginekolog może zrobi mi wymaz z pochwy . Na szczęście nie była to jakaś mocną infekcja bo pamiętam jak kiedyś miałam to aż siku nie mogłam robić a teraz normalnie przepraszam za taką obrazowość no ale komu mam się wygadać jak nie Wam 😘 Jeny człowiek to się wszystkiego boi w ciąży tym bardziej ja tak mam 😔
Moja siostra też miała infekcję w ciąży a nawet o niej nie wiedziała. Wszystko było ok z dzieckiem. Maluchy są tak chronione w łonie marki że byle infekcja im nie zaszkodzi, nie bój się 😉 ja też ostatnio coś tam miałam i ginekolog zapisała mi jednorazowo jakiś krem w aplikatorze
 
Moja siostra też miała infekcję w ciąży a nawet o niej nie wiedziała. Wszystko było ok z dzieckiem. Maluchy są tak chronione w łonie marki że byle infekcja im nie zaszkodzi, nie bój się 😉 ja też ostatnio coś tam miałam i ginekolog zapisała mi jednorazowo jakiś krem w aplikatorze
Aa to mnie uspokoiłaś 😘 No moja siostra też w ciąży miała infekcje i to taką,że sikać nie mogła . Czytałam właśnie,że kobieta w ciąży szybciej coś łapie no ale wiadomo jak coś się dzieje to człowiek panikuje . Ja to tym bardziej powinnam mieć na drugie imię Panikara 😂 ale dobrze , że Was mam że mogę się zawsze poradzić .😘 Już doczekać się piątku nie mogę bo mam wizytę a Ty kiedy masz wizytę ? ☺️
 
Aa to mnie uspokoiłaś 😘 No moja siostra też w ciąży miała infekcje i to taką,że sikać nie mogła . Czytałam właśnie,że kobieta w ciąży szybciej coś łapie no ale wiadomo jak coś się dzieje to człowiek panikuje . Ja to tym bardziej powinnam mieć na drugie imię Panikara 😂 ale dobrze , że Was mam że mogę się zawsze poradzić .😘 Już doczekać się piątku nie mogę bo mam wizytę a Ty kiedy masz wizytę ? ☺️
Trzymam kciuki za Twoją wizytę ☺️ ja czekam na 25 listopada 🙄
 
No tylko znowu nie chce mieszać...a znowu mój Doktor w klinice na wizycie serduszkowej skomentował jak chciałam,żeby zapisał mi dalej ten Utrogestan , że zapisze ale według niego nie potrzebuje tylko nie potrzebnie pieniądze wydam bo ciąża sama w sobie wytwarza progesteron ale wiadomo dla mojej psychiki mi zapisał żeby byłam spokojniejsza. On w ogóle jakoś dziwnie podchodzi co do progesteronu 😏
Mysle ze jak sam lekarz mowil ze nie jest u Ciebie to bardzo wymagane to jak 1 dzien nie wezmiesz to chyba nic sie nie stanie, ale z 2 strony rozumiem ze Cie to stresuje i sie martwisz lub ten duphaston on w koncu tez ma takie dzialanie jak luteina
 
reklama
Dziękuję 😘 również trzymam kciuki ✊✊ uu to jeszcze trochę ale na pewno szybko zleci ja to zawsze doczekać się nie mogę ale jak już kładę się do USG to taki strach 😔 i ten czas też tak się dłuży od wizyty do wizyty...
No ja też tak mam. Niby jestem spokojna ale jak się kładę na USG a lekarz się w mojej ocenie za długo przygląda to już mam dosyć 😂 a jak pomyślę o połówkowych to mam zawał prawie 😳
 
Do góry