reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe Mamy 2022

Dzień Dobry 😌
Ja już po badaniach prenatalnych, dzidzia rośnie, lekarz podsumował 'wszystko jest super', nosek, bicie serduszka, przeziernosc, wielkość...
Tylko dzidzia się kiepsko ułożyła i badanie trochę trwało a ja miałam gimnastykę żeby lekarz mógł zobaczyć to co chciał 😅
Jak widziałam rączki, myślałam że się popłacze... Staje się to wszystko takie... Realne 🥰🥰🥰 Dawno nie byłam tak szczęśliwa 🥰
(+ znów przesunął się termin, o jeden dzień wcześniej 😅)
Miłego dnia dziewczyny! ❤️
Super wiadomości.
Te terminy to będą już do końca skakały.
 
reklama
Dzień Dobry 😌
Ja już po badaniach prenatalnych, dzidzia rośnie, lekarz podsumował 'wszystko jest super', nosek, bicie serduszka, przeziernosc, wielkość...
Tylko dzidzia się kiepsko ułożyła i badanie trochę trwało a ja miałam gimnastykę żeby lekarz mógł zobaczyć to co chciał 😅
Jak widziałam rączki, myślałam że się popłacze... Staje się to wszystko takie... Realne 🥰🥰🥰 Dawno nie byłam tak szczęśliwa 🥰
(+ znów przesunął się termin, o jeden dzień wcześniej 😅)
Miłego dnia dziewczyny! ❤️
Gratulacje! Udało się podejrzeć płeć?
 
Gratulacje! Udało się podejrzeć płeć?
Właśnie nic a nic. Lekarz od razu powiedział że wstrzymuje się z oceną jaka to płeć bo jest za wcześnie 🤦 no cóż, jeszcze sobie trochę poczeka Partner (mi jest kompletnie obojętne czy to będzie chłopczyk czy dziewczynka) ale R, mówi że nie da rady u pilnować całego osiedla blah blah blah mając dziewczynkę i preferował by chłopca 😅
 
Cześć dziewczyny ;) ja mam termin z usg na 1maj z OM na 04.05 maj. Dzis 16+0 tc.
Mam pytanie, czy ktoras z Was przechodziła lub obecnie przechodzi covida w ciazy?
Boje sie ze maz mnie zaraził, mam stan podgorączkowy max 38°C, bol gardła delikatny i czasem pojawia sie suchy kaszel. Boje sie ze to covid, a moj lekarz POZ na urlopie.
Leczę sie czym moge w domu ale boje sie zeby sie to nie rozwinęło w cos mocniejszego.
 
Cześć dziewczyny ;) ja mam termin z usg na 1maj z OM na 04.05 maj. Dzis 16+0 tc.
Mam pytanie, czy ktoras z Was przechodziła lub obecnie przechodzi covida w ciazy?
Boje sie ze maz mnie zaraził, mam stan podgorączkowy max 38°C, bol gardła delikatny i czasem pojawia sie suchy kaszel. Boje sie ze to covid, a moj lekarz POZ na urlopie.
Leczę sie czym moge w domu ale boje sie zeby sie to nie rozwinęło w cos mocniejszego.
Hej, co prawda nie ja, ale moje 2 koleżanki były chore na Covid w czasie ciąży (jedna w 3msc druga w 4msc) obie urodziły zdrowe dzieciątka i wszystko było ok. Trzymam kciuki za Ciebie 🤞
 
Hej, co prawda nie ja, ale moje 2 koleżanki były chore na Covid w czasie ciąży (jedna w 3msc druga w 4msc) obie urodziły zdrowe dzieciątka i wszystko było ok. Trzymam kciuki za Ciebie 🤞
Dziekuje bardzo 🤞🏼😍 a wiesz moze jak przechodziły? Miały jakies objawy? Powiedz cos wiecej prosze. Ja pomalu wariuje 😒
 
Dziekuje bardzo 🤞🏼😍 a wiesz moze jak przechodziły? Miały jakies objawy? Powiedz cos wiecej prosze. Ja pomalu wariuje 😒
Obie miały lekki stan podgorączkowy, kaszel i jedna na 100% katar dość duży z bólem zatok. Nie przechodziły jakoś strasznie ciężko raczej jak to powiedziała jedna "cięższa grypa" nie były hospitalizowane. Przeszło po około 2 tyg.
 
Obie miały lekki stan podgorączkowy, kaszel i jedna na 100% katar dość duży z bólem zatok. Nie przechodziły jakoś strasznie ciężko raczej jak to powiedziała jedna "cięższa grypa" nie były hospitalizowane. Przeszło po około 2 tyg.
Bardzo dziękuje za odpowiedz❤️ Uspokoiłam sie troche. Mam nadzieje ze i u mnie przyjedzie 🤞🏼
 
reklama
Do góry