reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki II połowa 2021

reklama
Hej dziewczyny, zazwyczaj tylko podglądam ale zaciekawił mnie temat 😁 Moze którejs z was lekarz wyjasnil czy wyższa prolaktyna może jakoś utrudniać poczęcie oprócz blokowania owulacji? Bo jednak podejrzewam że owu jest..
No tak ja wiem ze prolaktyna jest zwiazana z laktacja.
Tylko skoro nam sie tyle czasu nie udaje i wyszla prolaktyna za wysoka to ja mysle że to może w tym tkwi problem...
Trzymam kciuki za wszystkie🤞mam 28 lat, to nasz 6 cs o pierwsze dziecko
 
Daj nam znać jaki wynik. Ja powtórzyłam progesteron i się martwię bo jest spory spadek. O ile beta mi wzrosła ze 140 na 363(170%) to progesteron spadł z 35,90 na 24,90.....badanie robione dwa dni później dwie godziny wcześniej, dlatego mam nadzieję że to wahania pulsacyjne a nic złego....

Ja przyrost bhcg w środę 17.11 70,05
poniedziałek 22.11 740,83
Przyrost dobry..
Aczkolwiek progesteron z 19,3 spadł na 15,5 .. cały czas mam niski nie wiem co o tym mam myśleć
 
Ja przyrost bhcg w środę 17.11 70,05
poniedziałek 22.11 740,83
Przyrost dobry..
Aczkolwiek progesteron z 19,3 spadł na 15,5 .. cały czas mam niski nie wiem co o tym mam myśleć
Plamisz, krwawisz? Progesteron wydziela się skokowo - zazwyczaj wyrzuty większe są rano. Jeśli nie masz niepokojących objawów to bym się nie martwiła.
 
Te plamienia dzisiaj są brązowe czyli to stara krew? Ostatnio co mialam masle sluzu z krwią to była ona różowa z czerwonymi smugami a dziś brąz. Boże ale sie stresuje. Nigdy tak nie mialam 😭😭
 
reklama
Te plamienia dzisiaj są brązowe czyli to stara krew? Ostatnio co mialam masle sluzu z krwią to była ona różowa z czerwonymi smugami a dziś brąz. Boże ale sie stresuje. Nigdy tak nie mialam 😭😭
No ja właśnie teraz w piątek mialam mega dużo śluzu z krwia a w sobotę było już coś brazowego. Nie wiem skąd to się bierze, ale u mnie nie pierwszy raz takie cos...
 
Do góry