reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2022

reklama
@gorzkaa gratulacje. U mnie wizyta z prenatalnymi 450 zl plus pobranie krwi na pappa jakies 200 zl.
Mozecie polecic jakies fajne seriale na netfliksie?

Co do l4 ja jestem od poczatku ciazy, niestety taka mam prace. Ale jakos leca mi te dni. Teraz mi sie tylko dłuzy
Ja byłam na L4 prawie całą ciąże z pierwszym synkiem też właśnie że względu na ciężka pracę za granicą a jeszcze plamilam i się po prostu bałam.. teraz jeszcze nie pracuje bo jestem z synkiem w domu więc za bardzo na te seriale i tak nie mam czasu..
 
Czy wszystkie jesteście już na L4 ? A jeżeli nie to kiedy się wybieracie. Właśnie przez to że nie mogę się rano dobudzić coraz bardziej zastanawiam się nad zwolnieniem. Jeszcze mało tego zima i ślisko a j dojezdzam do pracy autem co rano około 50 km w jedną stronę i zaczynam się stresować. Nie wiem już co robić. Plan mam taki żeby się podzielić wiadomością z pracodawcą po prenatalnych i zeby kogoś znalazł a ja się powoli ewakuuje. Ewentualnie dogadam się żeby z domu pracować to też by było super .
ja dopiero powiem o ciazy we wtorek i planuje dociągnąć pracę do lutego, żeby mieli dwa miesiące na znalezienie kogoś. A jak będzie w praktyce, to zobaczymy. W pierwszej ciąży termin miałam na 16.06 a na zwolnienie poszłam w połowie stycznia, bo miałam twardnienia brzucha
 
Czy wszystkie jesteście już na L4 ? A jeżeli nie to kiedy się wybieracie. Właśnie przez to że nie mogę się rano dobudzić coraz bardziej zastanawiam się nad zwolnieniem. Jeszcze mało tego zima i ślisko a j dojezdzam do pracy autem co rano około 50 km w jedną stronę i zaczynam się stresować. Nie wiem już co robić. Plan mam taki żeby się podzielić wiadomością z pracodawcą po prenatalnych i zeby kogoś znalazł a ja się powoli ewakuuje. Ewentualnie dogadam się żeby z domu pracować to też by było super .
Ja pracuję zdalnie, ale jak więcej udawałam że pracuję niż faktycznie pracowałam, bo więcej walczyłam z zamykającymi się powiekami to jednak poszłam na L4...
Nieefektywny pracownik też jest bez sensu... A tak mają czas znaleźć kogoś na zastępstwo.
 
Jak lubicie takie psychologiczne sci-fi, to ja na Netflixie polecam The OA. Oglądam teraz drugi sezon i jest sporo lepszy niż pierwszy - strasznie wciąga!
A poza tym Dobre Miejsce i Pracujące mamy.
 
No drogo, bo ponoć pappa jest w 2 wariantach. Z raportem i bez i jeden kosztuje coś ok 200zl a ten drugi wlasnie 360zl. Ale czego się nie robi dla dzidziusia [emoji4]
Na medicover zależy jaki masz pakiet. Ja w swoim mam pappe, ale usg prenatalne nie jestem pewna. Zarejestrowałam się do kliniki na NFZ, skoro mi przysługuje to co będę kombinować. I w pakiecie mam i krew i usg.
Za to na medicover robie sobie badania obowiązkowe :)
 
Powiem Wam, że ja już nie ogarniam tych cukrów. Przedwczoraj zjadłam nocny posiłek o 23 i to była kanapka z ciemnego, żytniego chleba z masłem, chudą szynką i ogórkiem. Rano cukier 96... Wczoraj jakoś nie ogarnęłam tego jedzenia i że zgłodniałam chwilę przed 21, to zjadłam podobną kanapkę, tylko że ze zwykłym pszennym chlebem i już później nic nie jadłam. Dzisiaj rano cukier 85. I bądź tu człowieku mądry 😅
 
Na medicover zależy jaki masz pakiet. Ja w swoim mam pappe, ale usg prenatalne nie jestem pewna. Zarejestrowałam się do kliniki na NFZ, skoro mi przysługuje to co będę kombinować. I w pakiecie mam i krew i usg.
Za to na medicover robie sobie badania obowiązkowe :)
Sprawdzałam i mam w pakiecie pappe, a na USG idę do swojego lekarza. Tylko nie wiem jak mam się zarejestrować żeby wykonać ten test. Ale jak się nie uda to trudno, pójdę prywatnie. Taki test się robi raz więc da się przeżyć te 360zl.
 
reklama
Witam 🤰🏽🤰🏽

Aby było nam raźniej w dniu wizyty, bądźmy dla siebie wsparciem 😊

@Passtelova - wizyta 25.11 prenatalne
@Marta509 - wizyta 25.11 prenatalne
@Hankaa - wizyta 25.11

Powodzenia na dzisiejszych wizytach! Za dobre wiadomości i piękne widoki! ✊🏼☀️



@Passtelova - wizyta 26.11
@MamaLama - wizyta 26.11 prenatalne
@Iza-09 - wizyta 26.11 NFZ
@joszka - wizyta 26.11 prenatalne
@MamaLama - wizyta 29.11
@chucherko - wizyta 29.11 prenatalne
@Lovemetender - wizyta 29.11 prenatalne
@Lunka85 - wizyta 29.11
@paxi_ab - wizyta 29.11
@Stelle - wizyta 29.11
@Paulina_N - wizyta 29.11 prenatalne
@Anolik - wizyta 30.11 prenatalne
@weronika9196 - wizyta 30.11 prenatalne
@Joannaa24 - wizyta 30.11
@Aniaaq - wizyta 01.12
@Kinga10204 - wizyta 01.12 prenatalne
@meth - wizyta 01.12
@Sorcia - wizyta 01.12 prenatalne
@angeliskax - wizyta 01.12 prenatalne
@DomiNikaKukakaan - wizyta 02.12 prenatalne
@Lilkafil - wizyta 02.12
@angeliskax - wizyta 03.12
@Mamamonia88 - wizyta 03.12 prenatalne
@Eevee - wizyta 06.12 prenatalne
@mfifi04 - wizyta 06.12 prenatalne
@Kundlica - wizyta 06.12 prenatalne
@Lilkafil - wizyta 06.12 nifty pro
@Aga0502 - wizyta 08.12
@weronika9196 - wizyta 08.12
@Mimi94 - wizyta 08.12 prenatalne
@Jetkaa - wizyta 09.12 prenatalne
@DomiNikaKukakaan - wizyta 09.12
@Florestyna - wizyta 09.12 prenatalne
@Eevee - wizyta 09.12
@guziczek80 - wizyta 10.12 prenatalne
@Bosiek - wizyta 10.12 prenatalne
@MamaTosi16 - wizyta 10.12
@Lilka92 - wizyta 10.12 prenatalne
@Hmmmm - wizyta 13.12
@Bosiek - wizyta 14.12 patologia ciąży
@Hankaa - wizyta 14.12 prenatalne
@Florestyna - wizyta 14.12
@Magdalena09 - wizyta 14.12 prenatalne
@Mimi94 - wizyta 14.12
@zaskoczONA - wizyta 15.12
@jul252 - wizyta 25.12
@Paulina_N - wizyta 16.12
@Katarzyna542 - wizyta 17.12 prenatalne
@Bosiek - wizyta 17.12 NFZ
@Aniaaq - wizyta 22.12 prenatalne
@Lunka85 - wizyta 22.12 prenatalne
@Hmmmm - wizyta 23.12 NFZ
@Bosiek - wizyta 28.12 priv
@Bosiek - wizyta 10.01 NFZ
@Bosiek - wizyta 25.01 priv



Za bety do nieba i za Kropki, aby zechciały z nami zostać ✊🏼✊🏼
 
Do góry