reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2022

Dziewczyny czy miała któraś z was robione badanie drożności w gabinecie u ginekologa? W piątek mam mieć takie badanie i zastanawiam się jak to wygląda czy jest to bezpieczne i czy bolesne bo w internecie różne informacje 😗
Mialam robione 2 razy. Badanie szybkie 15minut. Mnie bardzo bardzo bolalo, ale da się wytrzymac z racji że badanie nie trwa długo. Badanie w 10dc, owulacja w 13dc i w tym cyklu zaszłam w ciaze. Jajowody byly drozne. Trzymam kciuki.
 
reklama
No właśnie u mnie jest problem z tym, że pęcherzyki nie rosną. To mój pierwszy w życiu cykl stymulowany i jestem ciekawa.
I jak udało się zobaczyć dwie kreseczkii?
Ja od przyszłego cyklu zaczynam stymulację Lametta i jestem ciekawa czy to zadziała ?
U mnie nie ma pęcherzyka przez co nie ma owulacji.
Dostałam również Euthyrox na zbicie TSH bo niestety 3,8 wynosi :(
 
I jak udało się zobaczyć dwie kreseczkii?
Ja od przyszłego cyklu zaczynam stymulację Lametta i jestem ciekawa czy to zadziała ?
U mnie nie ma pęcherzyka przez co nie ma owulacji.
Dostałam również Euthyrox na zbicie TSH bo niestety 3,8 wynosi :(
Tak :) obecnie jestem w 16 tyg. Od listopada brałam gonadotropiny, które dały efekt odwrotny bo miałam krwotoki. W lutym tarczyca poszła mocno w górę (ponad 4,5) i odpuściłam wszystkie stymulacje itp na czas unormowania hormonów i nagle stał się cud. Udało się drogą naturalną w monecie kiedy nie powinno się udać (przy tej wysokiej tarczycy, bez stymulacji i monitoringów). Trzymam kciuki za Was dziewczyny. Cuda się zdarzają.
Dodam, że mam również endometriozę.
 
Ostatnia edycja:
I jak udało się zobaczyć dwie kreseczkii?
Ja od przyszłego cyklu zaczynam stymulację Lametta i jestem ciekawa czy to zadziała ?
U mnie nie ma pęcherzyka przez co nie ma owulacji.
Dostałam również Euthyrox na zbicie TSH bo niestety 3,8 wynosi :(
U mnie też po 3 latach się udało dopiero po badaniu drożności. Obecnie 10 tydzień, a już krwiak na koncie i pobyt w szpitalu mam nadzieję, że wszytsko będzie dobrze. Powodzenia 🍀
 
Dziewczyny gratuluję.
Też byłam staraczką 2021/2022. Po dwóch poronieniach udało się. Michał to cudowny zdrowy chłopiec. W sobotę kończy 9 miesięcy 😊
 
Do góry