reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szczepienia na COVID a ciąża !

reklama
Tak samo jak przy pierwszym zakazeniu,albo przy każdym zapaleniu pluc. Zawsze może być roznie
Dokladnie. Ale to Ty napisalas, ze drugi Raz przechodzi sie lzej. Niestety ten wirus jest dosc nieprzewidywalny. Czasem osoba starà i schorowany przechodzi lekko a mlody i zdrowy umiera. Takze trudno tu zakladac jak ktos moze przejsc.
 
@ness. Spoko - wczoraj jedynie prawie 500 zgonów. Entliczek pentliczek, czerwony stoliczek...
No dla jednego to tylko liczby. Poki nie ja i moi bliscy ?
Dla porownania. We Wloszech jest prawie 2 razy tyle ludnosci. Wczoraj bardzo nam podskoczylo , mamy 12 tys zakazen i rekord 85 zmarlych. Na oiomach okolo 500 osob.
W Polsce mniej mieszkancow, mlodsze spoleczenstwo. 28 tys zakazen prawie 500 zmarlych, ponad 1600 osob POD respiratorem.
Ale widzisz, niektorzy nie widza roznicy.
 
Ja ostatnio mam wrażenie, że obecna odmiana jest dużo bardziej "śmiertelna" niż poprzednie.
Na to wyglada, mimo iz juz sa szczepienia, jakies lepiej opracowane sposoby leczenia. Niestety nie udaje sie zerwac lancucha zakazen. Przerazajace jest to, ze przy takim podejsciu kolejna mutacja jest prawie pewna i pewnie jeszcze bardziej zajadliwa.
Coz zrobic , tyle badan, statystyk, tylu naukowcow mowi, pisze ... Kto chcial zrozumial.
Jest zakaznikiem i leczy tych ludzi ,pracuje na oddziale zakaznym ;)
Serio? To ciekawe. Bo ja sie spotykalam Z innymi sytuacjami . Ta jego wersja bylaby bardziej optymistyczna , kto Raz mial i przezyl juz na to nie umrze i super. Tylko po' co wtedy by polecali szczepic ozdrowiencow? Widac tych przypadkow jak moi znajomi jest znacznie wiecej.
 
reklama
Do góry