reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2022r.

Dziewczyny sprzedajcie patent na zgagę 🤢
Wczoraj mało mnie nie wykończyła. Jeszcze o 2 w nocy piłam mleko, bo myślałam, że zacznę zionąć ogniem.

Wczoraj przez pomyłkę miłej pani z recepcji, spędziłam tam tylko 3 godziny 😁🤦‍♀️
Mi nic nie pomagało, wszystkiego próbowałam. Z ręką na sercu polecam Polprazol. Odmieniło wszystko... Mi gaviskon tez nie pomagał. Serio spróbuj. Ja i moja koleżanka która również jest w ciąży, miałyśmy okrutna zgage. Mi i jej właśnie te tabletki pomogły. Ja nie spalam, nie mogłam funkcjonować. Żałuję że tak późno odkryłam to cudo.
 
reklama
U mnie dopiero 31+ 5
Ale mały jest wielki w 30 tyg mil ponad 1700 g 😂😂😂🙈🙈🙈🙈
No to aby się cieszyć:) zdrowy, silny , duży chłopczyk:) a imię masz już wybrane ? :)
Mój chyba też spory :) byłam ostatnio na wizycie w 33+3 i ważył 2138 :) cieszę się, bo mój pierwszy synek urodził się malutki :)
 
No to aby się cieszyć:) zdrowy, silny , duży chłopczyk:) a imię masz już wybrane ? :)
Mój chyba też spory :) byłam ostatnio na wizycie w 33+3 i ważył 2138 :) cieszę się, bo mój pierwszy synek urodził się malutki :)
To mój przebija wszystkich 🙈 😀 33+4 i waga 2380, ale centylowo wypada równiutko na 50% lekarz też nic nie mówił, że za duży.. ale mnie ta waga akurat cieszy, bo możliwe, że urodzę sporo wcześniej
 
No to aby się cieszyć:) zdrowy, silny , duży chłopczyk:) a imię masz już wybrane ? :)
Mój chyba też spory :) byłam ostatnio na wizycie w 33+3 i ważył 2138 :) cieszę się, bo mój pierwszy synek urodził się malutki :)

Wybraliśmy myśle ze taki klasyk Pawełek :)
Ja dziś idę na wizytę aż się boje zapytać o wagę :D

Ciekawe jakie przy porodzie te nasze chłopaki będą :D
 
reklama
Moja tak samo pewnie już ma 2300 też była na środku ale pierwszy urodził się mały więc myślę że teraz bd i tak podobnie bo to nie jest duża waga jak na ten tc. Synek miał mieć 3400 a w wg lekarza w szpitalu 3600 a urodził nie niecałe 3kg.
To mój przebija wszystkich [emoji85] [emoji3] 33+4 i waga 2380, ale centylowo wypada równiutko na 50% lekarz też nic nie mówił, że za duży.. ale mnie ta waga akurat cieszy, bo możliwe, że urodzę sporo wcześniej
 
Do góry