reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Śluz, a sperma

Proszę przeczytać komentarze.. gdy stara się już dłuższy czas o maleństwo, to potem człowiek chwyta się tego co może, by nie robić sobie znów nadziei bądź robić uzasadnione... wiedzieć jak odróżnić czy sperma trafiła „tam gdzie trzeba” i są szanse w danym miesiącu czy nie
No wiesz, raczej wszystkie się tu staramy i o tym czy była sperma czy nie to najlepiej powie Ci Twój partner 🤷🏽‍♀️ i co onzacza ze "trafila tam gdzie trzeba" ? Sorry ale serio mnie to ciekawi 😂
 
reklama
Proszę przeczytać komentarze.. gdy stara się już dłuższy czas o maleństwo, to potem człowiek chwyta się tego co może, by nie robić sobie znów nadziei bądź robić uzasadnione... wiedzieć jak odróżnić czy sperma trafiła „tam gdzie trzeba” i są szanse w danym miesiącu czy nie
A gdzie miała trafić sperma ze stosunku pochwowego? 😂😂
 
Ja Cię rozumiem sama się starałam o dziecko.. A sama nie rozumiem ludzi czasami tu na forum.. Bo jest aby pomoc to forum. A czasem to co tu się dzieje to masakra..
Mi pomógł na śluz + długie nieregularne cykle niepokalanek mnisi.. Noi obserwacja..
Ale ze co się dzieje ? Nikt nikogo nie obraża 🤷🏽‍♀️ koleżanka zadała pytanie i ja tak samo mam prawo zadać jej pytanie 😁 chyba że się mylę i forum nie jest od dyskusji tylko od charytatywnych porad medycznych ludzi bez wykształcenia medycznego 🤷🏽‍♀️
 
Hm, czasami zdarza się tak ze przy wyjściu poleje się tam gdzie nie trzeba? Po co w was tyle jadu.. naprawdę to przykre
Nie ma w nas jadu tylko od wczorah zadajesz masę dziwnych pytań typu czy to sperma czy śluz, czy sperma wypływa, czy sperma trafiła tam gdzie trzeba itp. Tego nie wie nikt oprócz was skoro uprawiacie seks i kończy w pochwie to chyba trafia.
Jeśli dlugo się staracie to pytanie jakie badania wykonaliście do tej pory? Bo to chyba ważniejsze niż ilość spermy, która wypłynęła.
 
reklama
Do góry