@kasiaa91 @ZielonaMamma dziewczyny ten nieprzyjemny ton rozmowy nie jest tutaj potrzebny, naprawdę. Na spokojnie 

Dzień dobry...
Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.
Ania Ślusarczyk (aniaslu)
stąd teraz nasilona propaganda w przeciwników szczepionekI całe szczęście, że wydał, to chyba jego jedyna dobra decyzja![]()
To Ty piszesz tu w najbardziej nieprzyjemny sposób. Nie lepiej dyskutować na poziomie, merytorycznie i argumentując danymi naukowymi?@kasiaa91 @ZielonaMamma dziewczyny ten nieprzyjemny ton rozmowy nie jest tutaj potrzebny, naprawdę. Na spokojnie![]()
Tę „propagandę” prowadzą najmocniej ludzie wykształceni, w tym medycznie, którzy naprawdę w większości nie są wyborcami pisustąd teraz nasilona propaganda w przeciwników szczepionek![]()
Pasuje? Od kiedy szczepionki leczą?faktycznie, źle odczytałam ale i moja odpowiedz nawet pasuje
Kto chce niech się szczepi, kto nie chce niech nie szczepi. Każdy ma prawo do decyzji. Ważne aby nie tworzyć bzdurnych teoriiTę „propagandę” prowadzą najmocniej ludzie wykształceni, w tym medycznie, którzy naprawdę w większości nie są wyborcami pisu![]()
Dziewczyny naprawdę na tym forum nie brakuje osób wychwalających szczepionkę. Ja szukam właśnie tych drugich i ich historii. Prosiłam o nie naskakiwanie na siebie. Sypanie danymi statystycznymi i nazwami stron tez mnie nie interesuje. Ja szukam tutaj czynnika ludzkiego w tej całej wariacji na temat covid.
Dziewczyny naprawdę na tym forum nie brakuje osób wychwalających szczepionkę. Ja szukam właśnie tych drugich i ich historii. Prosiłam o nie naskakiwanie na siebie. Sypanie danymi statystycznymi i nazwami stron tez mnie nie interesuje. Ja szukam tutaj czynnika ludzkiego w tej całej wariacji na temat covid.