reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    292
Hej Kobietki.
Ja tutaj z takim małym zapytaniem, zaczelam 5 tydzień.. mdlosci nie ma, ale miewam .. luźniejsze wyproznienia[emoji28] [emoji85]
Czy któraś tak miała? Nie wiem czy mam się martwić czy to efekt uboczny lekow i aktualnego stanu [emoji848]? Czy mam pisać do Doktor?
Nie mam żadnych skurczy, boli, ani krwawienia.. tylko np raz dziennie potrafi złapać. Mialas któraś podobnie?
Ps. Mam nadzieję, że żadna nie jadła czytając posta[emoji28][emoji8]
Ja w ciąży miałam tylko lekkie mdłości na niektóre zapachy, a zaczęły się ok 6 tygodnia. W ogóle nie wymiotowałam. Stolec różnie, lepiej lekki mieć bo jak zaczną się zaparcia to masakra 🤪😳 ciesz się nie nie masz objawów - jeszcze 😃
 
reklama
Ja mam wręcz napady glodu, nagle.. wiec mam nadzieje, ze cos mnie zacznie w końcu odrzucać, bo wagi z komunii już dawno nie mam.. [emoji28][emoji28]
To mnie uspokoiłaś, mam nadzieje, ze nie będą za czesto.
A jak się czujesz? Maluchy kopią? Pokoik się szykuje?
Ja w ciąży miałam tylko lekkie mdłości na niektóre zapachy, a zaczęły się ok 6 tygodnia. W ogóle nie wymiotowałam. Stolec różnie, lepiej lekki mieć bo jak zaczną się zaparcia to masakra [emoji2957][emoji15] ciesz się nie nie masz objawów - jeszcze [emoji2]
 
Ja mam wręcz napady glodu, nagle.. wiec mam nadzieje, ze cos mnie zacznie w końcu odrzucać, bo wagi z komunii już dawno nie mam.. [emoji28][emoji28]
To mnie uspokoiłaś, mam nadzieje, ze nie będą za czesto.
A jak się czujesz? Maluchy kopią? Pokoik się szykuje?
A dziękuję, czuję się dobrze 😃 solidnych kopniaków jeszcze nie ma ale wiercą się i to czuję codziennie raz częściej, raz rzadziej. Koncepcja na pokoik jest, w styczniu planujemy już tak konkretnie remont i wyposażenie.
 
To musi być super uczucie [emoji16] a strojenie pokoju, to będzie na pewno fajowy czas...
A dziękuję, czuję się dobrze [emoji2] solidnych kopniaków jeszcze nie ma ale wiercą się i to czuję codziennie raz częściej, raz rzadziej. Koncepcja na pokoik jest, w styczniu planujemy już tak konkretnie remont i wyposażenie.
 
Hej Kobietki.
Ja tutaj z takim małym zapytaniem, zaczelam 5 tydzień.. mdlosci nie ma, ale miewam .. luźniejsze wyproznienia[emoji28] [emoji85]
Czy któraś tak miała? Nie wiem czy mam się martwić czy to efekt uboczny lekow i aktualnego stanu [emoji848]? Czy mam pisać do Doktor?
Nie mam żadnych skurczy, boli, ani krwawienia.. tylko np raz dziennie potrafi złapać. Mialas któraś podobnie?
Ps. Mam nadzieję, że żadna nie jadła czytając posta[emoji28][emoji8]
Ciesz się póki możesz...😅 zaparcia to dopiero hard core 😏 mi nawet delikatne leki nie pomagają. Suszone Śliwki i morele też nie. Ale jakby co polecam olej lniany :D łyżka wieczorem i rano po sprawie :D
Robisz jeszcze betę?
 
reklama
Do góry