reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    292
reklama
Ja nie chce nikogo absolutnie straszyć, ale moja koleżanka miała wszystko dobrze z usg, przeziernosc karkowa na pograniczu, a okazało się później, że dziecko ma zespół Downa :/ ten argument mnie przekonał do zrobienia nipt, ale wiadomo, to strasznie dużo kasy kosztuje.
No u mnie przezierność karkowa różnie wychodziła . Doktor 3 razy mierzył najpierw aż wyszło 2,89 ale jakoś zmierzył pod ukosem ,potem wyszło 2,16 aż w końcu za prawidłowy wynik uznał 2,05 mam nadzieję że to dobry wynik . Normą jest do 2,5 -3mm ale z tego co wiem niektóre dzieci miały ponad 3mm i tak były zdrowe wystarczy że coś dziecko jest źle ułożone i pomiar już nie jest miarodajny . No badanie NIFTY jest bardzo kosztowne i na tą chwilę jakbym miała robić te badanie to nie stać mnie . Więc mam nadzieję ,że Pappa wyjdzie dobrze.
 
No u mnie przezierność karkowa różnie wychodziła . Doktor 3 razy mierzył najpierw aż wyszło 2,89 ale jakoś zmierzył pod ukosem ,potem wyszło 2,16 aż w końcu za prawidłowy wynik uznał 2,05 mam nadzieję że to dobry wynik . Normą jest do 2,5 -3mm ale z tego co wiem niektóre dzieci miały ponad 3mm i tak były zdrowe wystarczy że coś dziecko jest źle ułożone i pomiar już nie jest miarodajny . No badanie NIFTY jest bardzo kosztowne i na tą chwilę jakbym miała robić te badanie to nie stać mnie . Więc mam nadzieję ,że Pappa wyjdzie dobrze.
Ja myślę, że ona była wyjątkiem od reguły, za to chyba znam osobiście że 3 przypadki gdzie pappa była zła, a dziecko zdrowe. U Ciebie będzie wszystko książkowo ✊🙂
 
Tak to jest najważniejsze 🥰🥰 Dziękuję 😘 żeby tak zostało 🙏 jeszcze teraz czekam na wyniki Pappy a z tego co wiem to ona lubi namieszać 🙄 bo to jest statystka i nie raz jakieś ryzyka wyjdą wysokie a okazuje się że jest ok . Ale jestem dobrej myśli ☺️
Tak jak mówisz pappa to tylko statystyki, nie ma co się przejmować 😉 mi też coś tam wyszło, ale od razu dr powiedziała, że to tylko wyliczenia 🙂
 
reklama
Hej Kobietki.
Ja tutaj z takim małym zapytaniem, zaczelam 5 tydzień.. mdlosci nie ma, ale miewam .. luźniejsze wyproznienia[emoji28] [emoji85]
Czy któraś tak miała? Nie wiem czy mam się martwić czy to efekt uboczny lekow i aktualnego stanu [emoji848]? Czy mam pisać do Doktor?
Nie mam żadnych skurczy, boli, ani krwawienia.. tylko np raz dziennie potrafi złapać. Mialas któraś podobnie?
Ps. Mam nadzieję, że żadna nie jadła czytając posta[emoji28][emoji8]
 
Do góry