reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2022

reklama
Wymóg 20 wiadomości dziennie? Serio? ?
Życie to nie tylko forum...czasami nie mam w ręku telefonu 20 razy w ciągu doby
Nie pamiętam czy 20 czy 10, ale jeśli jesteś tutaj i pytasz się o rade czy coś skomentujesz to nawet chociaż 5-10 wiadomości wymienisz.. Jesli komentujesz raz na tydzień to tez bezsensu zeby taka osoba tez byla na prywatnym wątku.
 
Wymóg 20 wiadomości dziennie? Serio? ?
Życie to nie tylko forum...czasami nie mam w ręku telefonu 20 razy w ciągu doby
Ta był chyba wymóg że 20 postów ogółem jak dobrze pamiętam... Bo faktycznie przy dwójce maluchów to ja czasem jestem w stanie sprawdzić na telefonie tylko rano godzinę 😂
 
Ta był chyba wymóg że 20 postów ogółem jak dobrze pamiętam... Bo faktycznie przy dwójce maluchów to ja czasem jestem w stanie sprawdzić na telefonie tylko rano godzinę 😂
Dzirwczyny, napiszcie do @Kundlica . Ona zakladala grupę prywatna i napewno ma listę osob, ktora wysylala do anislu w celu dodania. Mysle, ze bez problemu wam sprawdzi, czy bylyscirle na liscie, ewentualnie poprosi o dodanie was.
Spokojnie, wymog byl chyba 20 postow ogolem, nie dziennie😉 na prywatnej trz jest wymog, zeby sie udzielac, ale tam jest chyba 5 postow tygodniowo, jesli dobrze pamietam, wiec nieduzo.
 
Nie pamiętam czy 20 czy 10, ale jeśli jesteś tutaj i pytasz się o rade czy coś skomentujesz to nawet chociaż 5-10 wiadomości wymienisz.. Jesli komentujesz raz na tydzień to tez bezsensu zeby taka osoba tez byla na prywatnym wątku.
Jeśli mam być szczera to czekałam właśnie na tą prywatną grupę, żeby móc cokolwiek napisac od siebie bo na otwartej nie czuje swobody...wiem, że każdy może to przeczytać i po prostu nie czuje się pewnie.
 
reklama
Do góry