reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy to ciąża??? Objawy bardzo wczesnej ciąży

reklama
Cześć! Czy uważacie, że w początkowych tyg 2-3 tyg ciąży kłujące bóle macicy i szyjki macicy są normalne? Ktoś z Was tak miał? Boli tez jak uciskam pod pępkiem.
Ostatnio mnie tak bolało kilka dni temu, dzisiaj zrobiłam dwa testy ciążowe i znowu zaczęło mnie kłuć. Siedzę ciagle w jednej pozycji. Wizyta u ginekologa w przyszłym tygodniu. Bo i tak z usg nic nie zobaczy i chce zrobić dwa razy betę, żeby zobaczyć czy prawidłowo się rozwija przed usg..
 
2-3 tydzień ciąży to zazwyczaj owulacja, albo tuż po niej więc jeszcze wtedy nie ma "ciąży". Chyba, że mówisz o 2 czy 3 tygodniach od owulacji to tak, kłucie Janików czy lekki dyskomfort w okolicach macicy nie jest niepokojący
Cześć! Czy uważacie, że w początkowych tyg 2-3 tyg ciąży kłujące bóle macicy i szyjki macicy są normalne? Ktoś z Was tak miał? Boli tez jak uciskam pod pępkiem.
Ostatnio mnie tak bolało kilka dni temu, dzisiaj zrobiłam dwa testy ciążowe i znowu zaczęło mnie kłuć. Siedzę ciagle w jednej pozycji. Wizyta u ginekologa w przyszłym tygodniu. Bo i tak z usg nic nie zobaczy i chce zrobić dwa razy betę, żeby zobaczyć czy prawidłowo się rozwija przed usg..
 
2-3 tydzień ciąży to zazwyczaj owulacja, albo tuż po niej więc jeszcze wtedy nie ma "ciąży". Chyba, że mówisz o 2 czy 3 tygodniach od owulacji to tak, kłucie Janików czy lekki dyskomfort w okolicach macicy nie jest niepokojący
Dzisiaj powinnam dostać okres i dzisiaj robiłam testy obywa pozytywne.
 
Dzień dobry wszystkim. Chciałabym się zapytać co sądzicie o mojej sytuacji, czy mogę być w ciąży.
Mam 39 dzień cyklu, brak miesiączki, 4 pozytywne testy z moczu, wczorajsze badanie beta HCg to 18tyś jednostek. Nie współżyłam od prawie dwóch miesięcy, poprzednie dwa okresy w 100% o czasie i normalne w obfitość itd. Myślicie, że może być to ciąża? Mój mąż jest w pracy od prawie dwóch miesięcy i boje się, że będzie myślał, że to nie jego dziecko, a z drugiej strony naczytałam się, że przy braku ciąży przy tak wysokim beta hcg mogę mieć problemy nowotworowe. Na dniach zapiszę się na usg u ginekologa...
Pozdrawiam
 
reklama
Do góry