reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2022

reklama
Dzisiaj ma mnie odwiedzić przyjaciółka tylko, ze ja mam tak ze boje się rozmawiać nawet z bliskimi ze wychodzę na wariatkę ze ciagle wymyślam sobie problemy bo nie raz to szlyszalam tylko nikt nie wie co mam w głowie i jak się czuje
Mi tydzień temu we wtorek przez pół godziny jedna z moich dwóch lekarek tłukła do głowy że mam zmienić nastawienie bo jej się wygadałam co na wątrobie leży. Po tym przemyślałam co nieco i nabrałam podejścia żeby cieszyć się każdym dniem ciąży bo to tak szybko minie, a zamartwianie nic nie da. Niestety po postach o martwych ciążach coś we mnie pękło i znów muszę się z tym uporać. Właśnie wisiałam na telefonie z koleżanką i trochę mi lepiej. Trochę pogadałam o ciąży, trochę o dupie marynie i ciut jest lepiej.
 
Mi tydzień temu we wtorek przez pół godziny jedna z moich dwóch lekarek tłukła do głowy że mam zmienić nastawienie bo jej się wygadałam co na wątrobie leży. Po tym przemyślałam co nieco i nabrałam podejścia żeby cieszyć się każdym dniem ciąży bo to tak szybko minie, a zamartwianie nic nie da. Niestety po postach o martwych ciążach coś we mnie pękło i znów muszę się z tym uporać. Właśnie wisiałam na telefonie z koleżanką i trochę mi lepiej. Trochę pogadałam o ciąży, trochę o dupie marynie i ciut jest lepiej.
Autora sle zobacz wszystkie się boja i strasza a po wizytach wszystko jest Ok! To najważniejsze. To tylko nasza chora psychika. Ja tez dziś na usg wszystko dobrze. Następna za trzy tygodnie. Zamiast się uspokoić to nadal wymyślam 🙄 mam sama się ie dosyć.
U ciebie wsystsko będzie dobrze. Już niedługo
Wizyta.
 
To jest jakiś durny blog antyszcepionkowy. Nie traktujmy tego jak rzetelne źródło informacji [emoji86][emoji85]
A TVN to rzetelne źródło ? Temat szczepień był już tu poruszany, każdy kto chciał to wypowiedział się co o tym myśli więc proponuję nie poruszać tego tematu na grupie ani nie podrzucać linków, jest na babyboom dużo wątków o szczepieniach więc tam można się wymieniać spostrzeżeniami na temat szczepień. Wszystkie zaszłyśmy w ciążę w trudnym okresie i zamiast się teraz "przepychać" powinnyśmy się wspierać i cieszyć się tym że rośnie w nas nowe życie i nasze dzieciaczki się rozwijają.
 
reklama
A TVN to rzetelne źródło ? Temat szczepień był już tu poruszany, każdy kto chciał to wypowiedział się co o tym myśli więc proponuję nie poruszać tego tematu na grupie ani nie podrzucać linków, jest na babyboom dużo wątków o szczepieniach więc tam można się wymieniać spostrzeżeniami na temat szczepień. Wszystkie zaszłyśmy w ciążę w trudnym okresie i zamiast się teraz "przepychać" powinnyśmy się wspierać i cieszyć się tym że rośnie w nas nowe życie i nasze dzieciaczki się rozwijają.
Też jestem za tym, żeby ten temat traktować jako temat zakończony , taki temat tabu.
Niech sobie jeden jest za tvp a drugi za tvn, jeden niech jest wielkim zwolennikiem szczepienia siebie i dzieci a drugi niech sobie jest anty-anty , ale te tematy niech każdy zostawi dla siebie bo to są tematy z kategorii polityki- zaraz się zaczną takie spiny że się zrobi strasznie nieprzyjemnie.
 
Do góry