reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2022

Dziewczyny pomóżcie, zjadłam na śniadanie i teraz na kanapkę twaróg poltlusty z mlekovity. Patrzę na opakowanie A tam skład:mleko. Nie pisze że pasteryzowane. Jestem zalamana czy może coś stać się złego? Czy zrobić może badanie na listrioze?
Nawet gdyby nie był pasteryzowany musiałby być skażony bakteriami.
 

Załączniki

  • Screenshot_20211220-143217_Samsung Internet.jpg
    Screenshot_20211220-143217_Samsung Internet.jpg
    201,5 KB · Wyświetleń: 33
reklama
Z takich "zakazanych" rzeczy to ja na początku ciąży wypiłam piwo bezalkoholowe, a później się zorientowałam że ma 0,5% 😂
Trzeba na to patrzeć, bo można przez przypadek wypić jak ja!
Wczoraj znajomi byli w odwiedziny i pili piwka, a dla mnie mieli bezalkoholowe tylko że znowu 0,5% wypiłam tylko kilka łyków 😂
Jakoś w ogóle nie mam smaka na piwo, chociaż kiedyś piłam jako kierowca te bezalki.
A jak jest u Was pijecie tylko 0.00% czy te 0.5% też?
Pije Cin Cin Free, albo grzaniec 0% pyszny
 
Dziewczyny przeraża mnie to co dzieje się w Polsce. Siedze, oglądam TVN i płacze. Poprostu ręce mi już opadają. Myślę że nie o taka Polskę walczyli nasi dziadkowie. Te rządy pisowskie doprowadza do kataklizmu. Nie mówię że za PO byłoby lepiej ale co się dzieje z tymi ludźmi którzy siedzą w Sejmie i na to pozwalają. Nie mają za grosz sumienia? O co tu chodzi... Eh... Straszne... Aż strach co oni jeszcze wymyślą.
Zgadzam się całkowicie. Ja zerwalam kontakt z moja matką i bratem przez politykę. Bylo mi ciężko psychicznie,ale teraz widzę że odwiedziny wzmagaly u mnie nastawienie wręcz agresywnie byłam naladowana..
 
Ja po wizycie. U mojego dzidziulka wszystko w porządku. Mocno fikał na usg, stawał na głowie i trzymał się rączkami za głowę 😁🥰
I musiałam się przepisać na prenatalne, bo miałam mieć za tydzień, ale lekarz powiedział że za malutkie jeszcze dziecię, no i idę 04.01. w 12t5d.

Dziewczyny czy któraś z Was ma niskie TSH? Nigdy nie miałam problemów z tarczycą i nie mam z tym doświadczenia, a wyszedł mi bardzo niski wynik 0,043. Oczywiście zlecone dalsze badania i zobaczymy...
I jeszcze toxo muszę sprawdzić, bo mi wątpliwy wynik wyszedł, ale to akurat tak samo w poprzedniej ciąży miałam.

@Ewelina& gratulacje! Cudne wieści! Ale mocny żeński team ;)

Gratuluję dobrych wieści wizytowych!
 
Wędzone na ciepło i najlepiej z pewnego źródła.
Ja wczoraj mialam rozkminy o wedzonej szynce od tescia. Zjadlam doslownie dwa plasterki. Dzisiaj sie dowiedzialam, ze mieso z masarni, najpierw peklowal a pozniej sam wedzil bo ma swoja wedzarnie w ogrodzie. Ponoc w ponad 80 stopniach i iles tam godzin. Wiec mam nadzieje, ze moge spac spokojnie.
 
Zgadzam się całkowicie. Ja zerwalam kontakt z moja matką i bratem przez politykę. Bylo mi ciężko psychicznie,ale teraz widzę że odwiedziny wzmagaly u mnie nastawienie wręcz agresywnie byłam naladowana..
rozumiem ciebie doskonale. U nas polityka to temat tabu bo doszłoby do rozłamu. Każdy WIE kogo lubi a kogo nie... i na tym koniec.
U mojego szwagra panuje ta sama zasada- zero polityki, bo jak się spotka jeden fanatyk z drugim to na noże mogłoby przejść 🤣

Jutro mam wizytę u ginka, ciekawe co mi powie bo mam jakieś bakterie w moczu ( b.liczne- tak pisze ) .

Co do badań prenatalnych ( środa ) to mój bardzo chciał przy tym być i ogólnie to chcemy zapytać, a nóż widelec się zgodzą, a jak nie no to trudno.
 
Ja po wizycie. U mojego dzidziulka wszystko w porządku. Mocno fikał na usg, stawał na głowie i trzymał się rączkami za głowę 😁🥰
I musiałam się przepisać na prenatalne, bo miałam mieć za tydzień, ale lekarz powiedział że za malutkie jeszcze dziecię, no i idę 04.01. w 12t5d.

Dziewczyny czy któraś z Was ma niskie TSH? Nigdy nie miałam problemów z tarczycą i nie mam z tym doświadczenia, a wyszedł mi bardzo niski wynik 0,043. Oczywiście zlecone dalsze badania i zobaczymy...
I jeszcze toxo muszę sprawdzić, bo mi wątpliwy wynik wyszedł, ale to akurat tak samo w poprzedniej ciąży miałam.

@Ewelina& gratulacje! Cudne wieści! Ale mocny żeński team ;)

Gratuluję dobrych wieści wizytowych!
Tak ja mam 0.02 właśnie wyszłam z usg tarczycy. Nigdy nie miałam problemów z tarczyca a teraz zwariowała. Ale ft4 mam w porządku. Dziś powtarzałam badania z krwi a w środę wizyta wiec podpowiem co sie dowiedziałam ale musisz sie z lekarzem endokrynologiem skonsultować pewnie. Chociaż coś mi sie wydaje ze w ciąży norma 0,4 wlasnie
 
reklama
Gratulacje córki!!! Najważniejsze że zdrowa

Widzę że dzisiaj sporo nas nie mogło spać, ja to samo ale pewnie przez stres przed wizyta

Dziewczyny, czy któraś z was też tak ma, że czasem wymiotuje rano a czasem nie ? Próbowałam znaleźć na to jakiś schemat ale czy zjem od razu śniadanie czy nie to potrafi skończyć się tak samo. Próbowałam z krakersami przy łóżku ale też loteria. Może macie jakieś inne patenty

A teraz ruszam do lekarza, proszę o trzymanie kciuków. Dwa tygodnie temu pęcherzyk był taki brzydki że się bardzo martwię :(
Mnie mdli i wymiotuje gdy doprowadzam go głodu np, a poranne mdłości już przeszły. Wczoraj właśnie wymiotowałam w nocy bo byłam strasznie głodna i nie chciałam jeść
 
Do góry