reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2022

Nie znam sklepu, ale jest tyle pięknych u ran dla dzieci [emoji7] w sumie bardziej podobają mi się ubranka dla dziewczynek, jak się okaże, że mam w brzuchu chłopca to w sumie ubrania mam po starszym synku, więc nie poszaleje [emoji85][emoji86]
Wg to nie wiem czy widziałyście na fb taki sklep Bobaskowo wszystko dla mamy i bobasa. Jakie mają tam piękne ciuszki. Jejku już nie mogę się doczekać kiedy poznam płeć i zacznę kompletował wyprawke. [emoji7][emoji7][emoji7]
 
reklama
Dziewczyny, wczoraj naczytałam się o tym karmieniu co pisałyście, nie odzywałam się bo to moja pierwsza ciąża, ale bardzo chce KP. No i dziś mi się śniło całą noc ze karmiłam piękną Zuzię 😂❤️ A prenatalne dopiero 14.01 mam nadzieje ze już tez się dowiem płeć. Miłego dnia 🥰🧑‍🎄
 
@Wer-ka no ja też jestem ciekawa szczegółów, że USG już się udało przez brzuch.
Mi lekarz prywatnie na dobrym sprzęcie robił USG tydzień temu jak miałam 11+1 dzidziuś miał wtedy już 4,6cm a przez brzuch nie było nic widać i musiał robić dopochwowo.
Pojutrze mam prenatalne, jestem ciekawa czy już przez brzuch się uda czy nie.... ale może mam taką budowę i to pierwsza ciąża. Brzuszek ledwo widoczny.
Ja miałam raz w 8 tygodniu przez brzuch i było wszystko dobrze widać 🤷
Witam we wtorek, milego dnia, kciuki za wizyty, czekam dobrych wieści. Ja wizytuje jutro.

Ktoś wyżej pytał jak ze snem poradzić, to u mnie nic nie pomaga, poprostu rano się dosypiam, ale mogę, bo jestem na l4 i nie mamy dzieci. Nie wyobrażam jak dziewczyny dają rady...
Na sen chyba nie ma rady, sama w nocy się budzę i już później nie mogę zasnąć . Później śpię w dzień 🤷
Ja dzisiaj też wreszcie mam wizytę i doczekać się nie mogę, bo ostatnia wizyta była 30.11.
Mam nadzieję, że dostanę skierowanie na prenatalne, które z kolei mam w ten czwartek.
Także prosimy o trzymanie kciuków i same dobre myśli ☺
Trzymam kciuki ! Ja też ostatnio miałam wizytę 29.11 a czekam teraz na następną aż do 27.12 🤦
 
A jak u was samopoczucie dziewczyny?
Bo ja od kilku dni czuję się fatalnie. Mdli mnie, szczególnie rano. Mam uczucie jakbym była glodna cały czas, ale smaki tak mi się zmieniły, że ostatecznie nie wiem co zjeść. Muszę próbować kilka rzeczy żeby znaleźć to co chcę🙈 prawie codziennie wieczorem zgaga. Mój dekolt wygląda tragicznie, mam cały w czerwonych plamkach, doszedł ból piersi, a po całym dniu zdarzają się wzdęcia i gazy. Czasami mam dość 🙄
U mnie podobnie jak u Ciebie, dzisiejsza noc prawie nieprzespana, samopoczucie przez większość czasu kiepskie, całymi dniami mnie mdli, od tygodnia wymiotuje rano i do tego ciagle wzdęcia, najgorzej wieczorem :( ale bywają dni, ze chwilami czuje sie lepiej. Chyba musimy przeczekać. W którym jesteś tygodniu?
 
Tak czytam o tych waszych wizytach i stwierdzam że macie je strasznie często. U mnie ostatnia tego 29.11 a następna w poniedziałek po świętach, po miesiącu.. aż zazdroszczę bo ja się przez to strasznie stresuje 😬
 
reklama
U mnie wizyty są tak często ze względu na plamienie, aby móc szybko zareagować gdyby zaczęło coś się dziac. W poprzedniej ciąży chodziłam co 2-3 tygodnie i teraz jak się wszystko unormuje też tak będę chodzic.
Tak czytam o tych waszych wizytach i stwierdzam że macie je strasznie często. U mnie ostatnia tego 29.11 a następna w poniedziałek po świętach, po miesiącu.. aż zazdroszczę bo ja się przez to strasznie stresuje [emoji51]
 
Do góry