reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2022

Dziewczyny proszę o interpretację toxo ? Dobrze odczytuje - jest wysoka ? Powinnam przyjmować leki ?
Screenshot_2021-12-21-10-41-05-389_com.google.android.apps.docs.jpeg
 
reklama
To ja pobije rekord, wizyta z USG u mojego lekarza prowadzącego 450zł...
Ja za wizytę z usg płace 300zl…
Na początku miałam ręczny, ale po zapaleniu kupiłam pojedynczy elektryczny z medeli. Jak chcesz kupić kup podwójny, oszczędza czas, z pojedynczym wieksza zabawa. Karmiłaś tylko odciągając? Ja ujechalam tak tylko 2 miesiące. Najtrudniejszy okres w moim życiu 😅 też mam podejście, że do tematu karmienia muszę zabrać się inaczej. Przed pierwszym dzieckiem myślałam że to żadna filozofia, sama natura...🤣 teraz szykuje się jak na jakąś bitwę z różnymi ewentualnościami 😉
Ja na samym laktatorZe jechałam 4,5 miesiąca…
Potem mi pokarm zaczął zanikać i zaczęłam dokarmiać mm…
Ale syn urodził się w 36 tc i nie miał odruchu ssania a potem się już nie chciał nauczyc cyca bo z butelki łatwiej…
Super. Jak mogę zapytać - haha masz budowę ciała że już przez brzuch się udało?
U mnie tez już wczoraj przez powłoki brzuszne było usg:)
Dziewczyny proszę o interpretację toxo ? Dobrze odczytuje - jest wysoka ? Powinnam przyjmować leki ?Zobacz załącznik 1349228
Wysoka:)
To bardzo dobrze zakażenie musiało być już jakiś czas tenu…
Nie wiem jak w przypadku toxo, ale przy cmv awidnosc wysoka jest dopiero po 20 tygodniach od zakażenia…
Wiec z tym pewnie podobnie to zaprwne złapałaś przed zajściem w ciąże :)

Miłego dnia dziewczyny…
Ja dziś tak cierpię na ból głowy ze jeszcze nie wstałam z lozka…:/
 
Dziewczyny proszę o interpretację toxo ? Dobrze odczytuje - jest wysoka ? Powinnam przyjmować leki ?Zobacz załącznik 1349228
A to nie jest tak że już przeszłaś ? Ja się na tym nie znam ale w diagnostyce gdzie mam wszystkie badania było coś takiego 'Awidność określona jako >40% świadczy o zarażeniu przebytym w czasie odleglejszym niż 20 tygodni'
 
U mnie podobnie jak u Ciebie, dzisiejsza noc prawie nieprzespana, samopoczucie przez większość czasu kiepskie, całymi dniami mnie mdli, od tygodnia wymiotuje rano i do tego ciagle wzdęcia, najgorzej wieczorem :( ale bywają dni, ze chwilami czuje sie lepiej. Chyba musimy przeczekać. W którym jesteś tygodniu?
10+5, a na dodatek problem z plamieniami. Co prawda uspokoiło się po lekach. Czasami coś tam się pojawi, ale nie w takiej ilości jak wcześniej. Mam nadzieję, że w końcu to minie.

@Domciaaaa ja wizytę miałam 15.12, a kolejna 11.01. Natomiast 3 stycznia umówiłam usg prenatalne, bo nie wytrzymam dłużej 🙈 wizyta byłaby wcześniej ale od dzisiaj gabinet nieczynny do 10.01 i nic nie poradzę.
 
10+5, a na dodatek problem z plamieniami. Co prawda uspokoiło się po lekach. Czasami coś tam się pojawi, ale nie w takiej ilości jak wcześniej. Mam nadzieję, że w końcu to minie.

@Domciaaaa ja wizytę miałam 15.12, a kolejna 11.01. Natomiast 3 stycznia umówiłam usg prenatalne, bo nie wytrzymam dłużej 🙈 wizyta byłaby wcześniej ale od dzisiaj gabinet nieczynny do 10.01 i nic nie poradzę.
Marimba to mamy prenatalne w tym samym dniu:)
Na która idziesz?
 
reklama
10+5, a na dodatek problem z plamieniami. Co prawda uspokoiło się po lekach. Czasami coś tam się pojawi, ale nie w takiej ilości jak wcześniej. Mam nadzieję, że w końcu to minie.

@Domciaaaa ja wizytę miałam 15.12, a kolejna 11.01. Natomiast 3 stycznia umówiłam usg prenatalne, bo nie wytrzymam dłużej 🙈 wizyta byłaby wcześniej ale od dzisiaj gabinet nieczynny do 10.01 i nic nie poradzę.
No to ja mam teraz wizytę w końcu po 4 tygodniach 27.12 i już nie mogę się doczekać ale 29.12 mam za to właśnie badania prenatalne 😁 dobrze że są te święta to będę miała się czym zająć i nie będę może tak przeżywać i się stresować. Czas szybciej zleci.
 
Do góry