reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2022

Hej, ja już po wizycie, wszystko ok :) kamień spadł mi z serca.
Według usg 8tydz 6dz. CRL 22,2mm.
Zastanowia mnie tętno dziecka 182/min ale lekarz powiedział że to ok na ten tydzień i teraz będzie spadać
U mnie w 8+5 tetno było 189 tak jak pisałam wcześniej. Lekarz kazał się nie martwić. W środę wizyta 11+5 będzie zobaczymy co usg pokaże.

Także nie przejmuj się, te wyższe tetna się zdarzają jak widać ;)
 
reklama
Jeju ja w środę na prenatalne, teraz to się doczekać nie mogę ! Nie pamietam, która mi tu syna wywróżyła bo jej się śniłam 😅 Kurczę niby mam nadzieję żeby już było widać ale wiem, że może być i tak że nie będzie kompletnie nic widać.

Ja piję głównie wodę i soki wyciskane albo te z woreczka z kurkiem ( facet u nas jeździ i sprzedaje w tych workach, takie gęste mętne ), czasami soki ze sklepu ale tylko te 100%, jak widzę że jest dodatek wody i cukru to rezygnuję.
Na piwo też miałam smaka, sprawdzam wszystkie napisy i skład żeby mieć 100%pewność że jest 0,0 . Taka w sumie oranżadka 😅 Raz jak sie zdaży na ruski miesiąc to naprawdę chyba spokojnie można, ostatnio wino za mną chodziło i to strasznie ale u mnie nigdzide 0,0 nie znalazłam a ten CinCin bezalkoholowe to nie moja bajka bo to w sumie ala szampan jest, takie winko gazowane. Na necie znalazłam wina wytrawne dla kobiet w ciąży 0,0 ale aż tak bardzo to jednak mi się nie chce żeby specjalnie 1 butelkę zamawiać.

Jutro kolejna wizyta u ginekologa i kolejne 180zeta za wizytę 🤦‍♀️ nawet u prywatnych wprowadzili podwyżki.
 
Hej, ja już po wizycie, wszystko ok :) kamień spadł mi z serca.
Według usg 8tydz 6dz. CRL 22,2mm.
Zastanowia mnie tętno dziecka 182/min ale lekarz powiedział że to ok na ten tydzień i teraz będzie spadać

Tez zastanawiało mnie tętno mojego malucha 170 w 9+4 I wyczytałam ze w 8 jest największe później spada trzeba chuba tak jest
U mnie w 8-10t tętno 170 było, też się bałam że takie wysokie ale mój mi też powiedział że luzik, potem zacznie powoli spadać, Ostatnio w 11t na kontrolnej było już 168 więc kapkę faktycznie spadło 😅
 
Hej, ja już po wizycie, wszystko ok :) kamień spadł mi z serca.
Według usg 8tydz 6dz. CRL 22,2mm.
Zastanowia mnie tętno dziecka 182/min ale lekarz powiedział że to ok na ten tydzień i teraz będzie spadać
Ja miałam bardzo podobne dokładnie w 8+6 bo 178 i tez powiedziała doktor ze w porządku. Teraz na wizycie miałam już 150.
 
No
Jeju ja w środę na prenatalne, teraz to się doczekać nie mogę ! Nie pamietam, która mi tu syna wywróżyła bo jej się śniłam 😅 Kurczę niby mam nadzieję żeby już było widać ale wiem, że może być i tak że nie będzie kompletnie nic widać.

Ja piję głównie wodę i soki wyciskane albo te z woreczka z kurkiem ( facet u nas jeździ i sprzedaje w tych workach, takie gęste mętne ), czasami soki ze sklepu ale tylko te 100%, jak widzę że jest dodatek wody i cukru to rezygnuję.
Na piwo też miałam smaka, sprawdzam wszystkie napisy i skład żeby mieć 100%pewność że jest 0,0 . Taka w sumie oranżadka 😅 Raz jak sie zdaży na ruski miesiąc to naprawdę chyba spokojnie można, ostatnio wino za mną chodziło i to strasznie ale u mnie nigdzide 0,0 nie znalazłam a ten CinCin bezalkoholowe to nie moja bajka bo to w sumie ala szampan jest, takie winko gazowane. Na necie znalazłam wina wytrawne dla kobiet w ciąży 0,0 ale aż tak bardzo to jednak mi się nie chce żeby specjalnie 1 butelkę zamawiać.

Jutro kolejna wizyta u ginekologa i kolejne 180zeta za wizytę 🤦‍♀️ nawet u prywatnych wprowadzili podwyżki.
Moj tez że 180 na 200 przeszedł masakra
 
Ja za wizytę place 300.
Gratuluję udanych wizyt!!
Odebrałam dziś swoją poduszkę, niewiem jak mąż pomieści się na łóżku 😂
 

Załączniki

  • IMG-20211220-WA0008.jpeg
    IMG-20211220-WA0008.jpeg
    1,1 MB · Wyświetleń: 51
u mnie wizyty 300zl a od nowego roku 350 :D
ja juz po. Wszystko ok, jedynie jest zgrubienie karowe? które może zniknąć do 11 tygodnia, może też oznaczać wadę.
Zrobiłam badania genetyczne z krwi i za 10 dni roboczych zobaczymy czy jest się o co martwić :(
 
reklama
Cześć po weekendzie,
Odpoczęłam od internetu i dziś po tygodniu urlopu wróciłam do pracy, nie wiem czy to był dobry pomysł, ale muli mnie z rana a potem już jest w miarę wiec jakoś daje rade.
U mnie brzuszek bardzo delikatnie widoczny, już troszkę jest uwypuklony 😍
Dzisiaj po 20 mam wizytę... tak bardzo się boję czy serduszko wciąż bije i czy wszystko jest dobrze... tak naprawdę to przyszłam do pracy tylko po to żeby zająć głowę. Mega się stresuje. Nie wiem co zrobię kiedy się okaże najgorsze 😭
Trzymajcie proszę kciuki!!
U mnie wizyta kosztuje 150 zł.
 
Do góry