reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2022🙂

Dziewczyny,ja właśnie wyszłam od lekarza i to co przeżyłam ,było coś niesamowitego! Takie maleństwo!
Lekarz włączyła mi na sekundę serduszko.
Cały czas płakałam ze szczęścia 🙈

Maluszek trzyma się super. Lekarka mówiła,ze był podkulony,ze z pomiarów wynika na 9t2d,ale nie zmieniła mi terminu porodu,ponieważ był podkulony.
Zobaczymy jego rozmiar jeszcze na prenatalnych 25.01.
Wtedy tez pobierze mi krew na nifty.Bo na to badanie się zdecydowałam.
Ona powiedziała,ze usg powinno się tez zrobić.
Wiec robimy to i to.

Dostałam tez zwolnienie z pracy.
Jak powiedziałam,ze pracuje w klinice ,nawet nie pytała o nic więcej.
Powiedziała,ze nie mogę tam pracować w ciąży.
Wiec jutro czeka mnie rozmowa w pracy… 🙈
 
reklama
A to moje maleństwo
 

Załączniki

  • A22C4247-C871-45C5-AFB5-981FDD944E86.jpeg
    A22C4247-C871-45C5-AFB5-981FDD944E86.jpeg
    1 MB · Wyświetleń: 75
  • 4E9B01B8-08DA-4976-B1B6-F34DE4D487F5.jpeg
    4E9B01B8-08DA-4976-B1B6-F34DE4D487F5.jpeg
    1,1 MB · Wyświetleń: 77
No właśnie z tymi objawami tez różnie piszą ale z reguły jak są to dobry znak
Każdy ma chyba trochę inaczej. Niektóre w ogóle nie mają objawów, inne mają wymioty przez polowe ciąży, a jeszcze inne mają objawy po tym jak już straciły ciąże, bo hormony jeszcze się utrzymują. Koleżanka wymiotowała strasznie ale tylko półtora tygodnia jakoś w 6t. Rodzi za 2 tygodnie

Wychodzi na to, że nie ma reguły. Oczywiście moja psychika lepiej sobie radzi jak wyginam się nad wc bo wtedy chociaż coś czuje 😅 wole to niż zupełnie nic, jakiś masochizm 🤷🏻‍♀️😅
 
Dziewczyny,ja właśnie wyszłam od lekarza i to co przeżyłam ,było coś niesamowitego! Takie maleństwo!
Lekarz włączyła mi na sekundę serduszko.
Cały czas płakałam ze szczęścia 🙈

Maluszek trzyma się super. Lekarka mówiła,ze był podkulony,ze z pomiarów wynika na 9t2d,ale nie zmieniła mi terminu porodu,ponieważ był podkulony.
Zobaczymy jego rozmiar jeszcze na prenatalnych 25.01.
Wtedy tez pobierze mi krew na nifty.Bo na to badanie się zdecydowałam.
Ona powiedziała,ze usg powinno się tez zrobić.
Wiec robimy to i to.

Dostałam tez zwolnienie z pracy.
Jak powiedziałam,ze pracuje w klinice ,nawet nie pytała o nic więcej.
Powiedziała,ze nie mogę tam pracować w ciąży.
Wiec jutro czeka mnie rozmowa w pracy… 🙈
Opłacało się tyle czekać!! ❤️ Piękne zdjęcia!! Ogromnie zazdroszczę 🥺 jeśli wszystko będzie Ok to w piątek na badaniu również będę 9t2d
 
Bardzo mi przykro i współczuję wszystkim dziewczynom, co straciły swoje maleństwa.. Wyobrażam sobie Wasz ból. I nie potrafię nic więcej napisać..

Też myślę o tym temacie, dzisiaj rozmawiałam o tym z mamą i faktycznie, te nowoczesne czasy nam kobietom nie służą...
 
No właśnie z tymi objawami tez różnie piszą ale z reguły jak są to dobry znak

Nie można się też nakręcać. U mnie ciąża z synem - zero objawów, ciąża z córką w pierwszym trymestrze lekkie mdłości. Teraz trzecia ciąża okropne bóle brzucha, wymioty, mdłości, ból piersi koszmarny - a nie wyszło. I większość tych objawów mam nadal
Dlatego zawsze trzeba być dobrej myśli i wierzyć się się uda. Bo czemu ma wam się udać? A czemu nie? Każda z nas zasługuje na piękną, nudną ciąże i małego bobasa ;)
 
reklama
Ja idę na wizytę za tydzień w środę, to będzie, mam taką nadzieję, mój 10 tydzień. I zobaczymy czy torbiel się zmniejszyła i mogę wrócić do pracy.
 
Do góry