reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2022

reklama
Hej mamusie. Przedwczoraj wyszły mi dwie kreski :) W domu trójka :)
I tak samo się boje jak przy pierwszym. Milion pytań i obaw jeszcze teraz w dobie Covid 🙃
 
Cześć dziewczyny miałam pisać dopiero po USG ale niestety trafiłam na kwarantannę .. mąż choruje a ja nie zaszczepiona... i termin USG dopiero na 28.12....mialo być USG na 15.12. ale niestety. Mam 6 latka w domu a w tym roku miałam już poronienie ..stąd na grupie chciałam odezwać sie dopiero po USG. Pozdrawiam Was, mam nadzieję że mogę dołączyć termin mam na 30.07. ale na lipcowych mamach tam każda z mam już daleko za mną... do Was jest mi bliżej.
 
reklama
Do góry