reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

4 miesiąc ciąży 2022 r.

Młoda Mama28

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
10 Czerwiec 2022
Postów
44
Witam wszystkie Mamy, które w styczniu 2023 r. przywitają swoje Maleństwa.
U mnie termin na 29.01-31.01.2023 r.
Obecnie jestem w 16 tygodniu ciąży. Od 4 miesiąca ciąży odzyskałam energię i apetyt, a wszystko dzięki ,, magicznym" lekom na wymioty i mdłości Xonvea. Wcześniej niestety ciągle wymiotowałam i leżałam w łóżku nic nie jedząc 😰 A z innych objawów ciążowych, łapie zadyszkę wchodząc po schodach lub idąc szybciej ulicą. Gdy zjem więcej mam straszne bóle i kolki pod prawym żebrem (wątroba). Brzuszek powoli zaczął rosnąć, ale jeszcze słabo widać, na ulicy, że to ciąża🤰🏼
Płeć Dzidziusia poznam może za tydzień. Ruchów dziecka jeszcze nie czuje 😄
A jak Wy kochane Mamy się czujecie?
Jak przebiega Wasza ciąża? Może znacie już płeć? 👧🏼🧒🏼
 
reklama
Witam wszystkie Mamy, które w styczniu 2023 r. przywitają swoje Maleństwa.
U mnie termin na 29.01-31.01.2023 r.
Obecnie jestem w 16 tygodniu ciąży. Od 4 miesiąca ciąży odzyskałam energię i apetyt, a wszystko dzięki ,, magicznym" lekom na wymioty i mdłości Xonvea. Wcześniej niestety ciągle wymiotowałam i leżałam w łóżku nic nie jedząc 😰 A z innych objawów ciążowych, łapie zadyszkę wchodząc po schodach lub idąc szybciej ulicą. Gdy zjem więcej mam straszne bóle i kolki pod prawym żebrem (wątroba). Brzuszek powoli zaczął rosnąć, ale jeszcze słabo widać, na ulicy, że to ciąża🤰🏼
Płeć Dzidziusia poznam może za tydzień. Ruchów dziecka jeszcze nie czuje 😄
A jak Wy kochane Mamy się czujecie?
Jak przebiega Wasza ciąża? Może znacie już płeć? 👧🏼🧒🏼
Cześć dziewczyny ,u mnie termin 31.01-02.02.2023.Aktualnie 16 tc.Dopiero teraz zaczynam czuć się lepiej,od około 6 tc zaczął się koszmar.Mdlosci miałam praktycznie codziennie ,jadłam mało I lekkie rzeczy,jedzenie bardzo mi śmierdziało i nie byłam w stanie gotować.Od początku ciazy przytylam 1,5 kg, z 53 na 54,5.Teraz mam wilczy apetyt I mdlosci mam wrażenie zanikają, ale dalej się pojawiają. Podpowiecie gdzie znaleźć ten wątek styczniowy ?Z góry dziękuję i pozdrawiam :)
 
Cześć dziewczyny ,u mnie termin 31.01-02.02.2023.Aktualnie 16 tc.Dopiero teraz zaczynam czuć się lepiej,od około 6 tc zaczął się koszmar.Mdlosci miałam praktycznie codziennie ,jadłam mało I lekkie rzeczy,jedzenie bardzo mi śmierdziało i nie byłam w stanie gotować.Od początku ciazy przytylam 1,5 kg, z 53 na 54,5.Teraz mam wilczy apetyt I mdlosci mam wrażenie zanikają, ale dalej się pojawiają. Podpowiecie gdzie znaleźć ten wątek styczniowy ?Z góry dziękuję i pozdrawiam :)
U mnie też od 6 tygodnia zaczęły się całodobowe mdłości, które z każdym dniem były coraz gorsze i doszły jeszcze straszne wymioty, które utrzymywały się do prawie 4 miesiąca, teraz biorę leki które hamują wymioty i mdłości. Przed tym nic nie jadłam i schudłam 3kg. Wszystko mi w koło śmierdziało w domu, odruchy wymiotne miałam nonstop...Jednym słowem koszmar. Bardzo się cieszę, że choć teraz trochę odżyłam ☺️
 
Doskonale Cie rozumiem, kobieta ,która nie przechodzi ciazy tak jak my nie wie co to znaczy .Jak tylko słyszę, że ciaza to nie choroba, to mnie krew zalewa. Owszem nie choroba, jeśli dobrze się czujesz i funkcjonujesz.Ja pierwszy trymestr przeleżałam w łóżku przez mdlosci ,wymiotów nie miałam na szczęście nie licząc jednorazowego incydentu.Byly natomiast bardzo uciążliwe, teraz jeszcze się pojawiają, ale rzadziej.
 
Do góry