reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Test po czasie. Pozytywny czy negatywny?

Anna199

Fanka BB :)
Dołączył(a)
20 Październik 2021
Postów
169
Testy zrobiłam dwa. Jeden i drugi po czasie wyglądał identycznie. Myślicie że jest szansa ? 🤔
 

Załączniki

  • 20220106_184641.jpg
    20220106_184641.jpg
    797,3 KB · Wyświetleń: 242
reklama
Po pierwsze nie odczytujemy testu po czasie, po drugie wygląda na zalany, po trzecie jest negatywny.
Jak chcesz mieć 100% pewność zrób badanie beta hcg z krwi w laboratorium
 
Czasem sobie myślę, że tylko kobieta kobiecie może napisać dla zasady jakieś przykre rzeczy... ;) Laski, jesteście na forum żeby trollować czy udzielać sobie wsparcia? Przecież każda z was była kiedyś w tym miejscu, być może niepewna co dalej, pełna nadziei albo przerażona, że pokaże się druga kreska. Wszystkie jesteśmy tu z tego samego powodu, bo kiedyś my też potrzebowałyśmy wsparcia - dla innych nasze problemy też mogły być błahe.

@Anna199 ja widzę bardzo bladziutką, ale w jednym się zgodzę, że odczyt po czasie nie jest miarodajny. Ja taką bladą miałam, jak byłam gdzieś 4/5 tydzień ciąży. Zrób betę jutro z samego rana, grosze kosztuje i daj znać czy gratulować czy trzymać kciuki, żeby następnym razem się udało 🤞🍀
 
Czasem sobie myślę, że tylko kobieta kobiecie może napisać dla zasady jakieś przykre rzeczy... ;) Laski, jesteście na forum żeby trollować czy udzielać sobie wsparcia? Przecież każda z was była kiedyś w tym miejscu, być może niepewna co dalej, pełna nadziei albo przerażona, że pokaże się druga kreska. Wszystkie jesteśmy tu z tego samego powodu, bo kiedyś my też potrzebowałyśmy wsparcia - dla innych nasze problemy też mogły być błahe.

Dziękuję za tak ciepłe słowa 😊. Po poronieniu czekam na te dwie kreseczki
@Anna199 ja widzę bardzo bladziutką, ale w jednym się zgodzę, że odczyt po czasie nie jest miarodajny. Ja taką bladą miałam, jak byłam gdzieś 4/5 tydzień ciąży. Zrób betę jutro z samego rana, grosze kosztuje i daj znać czy gratulować czy trzymać kciuki, żeby następnym razem się udało 🤞🍀
Czasem sobie myślę, że tylko kobieta kobiecie może napisać dla zasady jakieś przykre rzeczy... ;) Laski, jesteście na forum żeby trollować czy udzielać sobie wsparcia? Przecież każda z was była kiedyś w tym miejscu, być może niepewna co dalej, pełna nadziei albo przerażona, że pokaże się druga kreska. Wszystkie jesteśmy tu z tego samego powodu, bo kiedyś my też potrzebowałyśmy wsparcia - dla innych nasze problemy też mogły być błahe.

@Anna199 ja widzę bardzo bladziutką, ale w jednym się zgodzę, że odczyt po czasie nie jest miarodajny. Ja taką bladą miałam, jak byłam gdzieś 4/5 tydzień ciąży. Zrób betę jutro z samego rana, grosze kosztuje i daj znać czy gratulować czy trzymać kciuki, żeby następnym razem się udało 🤞🍀
Dziękuję bardzo za tak ciepłe słowa 😊. Masz rację od tego jest forum a tyle jadu w odpowiedzi tylko od kobiety. Po poronieniu chciała bym zobaczyć dwie kreseczki może dlatego dodałam post z testem po czasie..z nadzieją 😕.Dzisiaj już nie dam rady jechać na bete ale jutro sie wybiorę.
 
Dziękuję bardzo za tak ciepłe słowa 😊. Masz rację od tego jest forum a tyle jadu w odpowiedzi tylko od kobiety. Po poronieniu chciała bym zobaczyć dwie kreseczki może dlatego dodałam post z testem po czasie..z nadzieją 😕.Dzisiaj już nie dam rady jechać na bete ale jutro sie wybiorę.
nie trać nadziei, ja też po poronieniu bardzo się bałam, że nic z tego, a zaraz mi leci 3 trymestr. Myśl pozytywnie, trzymam kciuki 🤞🤞🤞
 
reklama
nie trać nadziei, ja też po poronieniu bardzo się bałam, że nic z tego, a zaraz mi leci 3 trymestr. Myśl pozytywnie, trzymam kciuki 🤞🤞🤞
[/QUOTE
Gratulacje
nie trać nadziei, ja też po poronieniu bardzo się bałam, że nic z tego, a zaraz mi leci 3 trymestr. Myśl pozytywnie, trzymam kciuki 🤞🤞🤞

Nerwy niestety są żebym jeszcze była tak pozytywnie nastawiona jak Ty 🙀
Gratuluję 😍. Za którym razem się udało?
 
Do góry