reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2022

Ja właśnie wracam z zakupów z allegro 😜 Kupilam 5 paczek owulaków DL za 9,36zl/paczka i 10 pinków super strumieniowych po 3,31zl/sztuka 🙆‍♀️ Nie powinnam robić zakupów jak mam @, tak samo jak nie powinno się robić zakupów jak jest się głodnym 🤣
Eee to licho szukasz, ja kupiłam pinki po 2,99zl za sztukę! 😀 i tez 10 sztuk, mniej się nie opłaca, na jakieś 2-3mce mi starczy 😛
 
reklama
Mi się wczoraj śniły bliźniaki 🙈🙈 i w tym śnie lekarz powiedział że są po dwóch różnych stronach macicy i że idealnie bo nie będą na siebie napierać 🤣🤣🤣🤣
Ja tez kiedyś miałam taki sen o ciąży i usg ale był tak bardzo realistyczny, ze jak otworzyłam oczy to musiałam się chwile zastanowić czy to była prawda. Niestety nie była 😔
 
Ja tez kiedyś miałam taki sen o ciąży i usg ale był tak bardzo realistyczny, ze jak otworzyłam oczy to musiałam się chwile zastanowić czy to była prawda. Niestety nie była 😔
Nie no ja się nie nastawiam, jedno by mi wystarczyło 🙏🏼🙏🏼🙏🏼 ale smiesznie bo dziś na zmianę czułam jajniki raz jeden raz drugi i tak sobie myslalam o tym śnie 🤣🤣
 
Na ten moment duzo ponad norme.. Lekarz mowi ze po okolo 3 miesiacach od zabiegu wyniki powinny sie poprawic.. Tylko wolalabym to uslyszec od kobiety pary u ktorej faktycznie tak bylo [emoji3]

A Ty jesteś dobrze przebadana? Jeśli wyniki partnera są dużo ponad normę to może problem tkwi gdzieś indziej.
 
Dziewczyny a jak u was wyglądała sprawa z miesiączka po poronieniu ? Mi lekarz powiedział że powinnam dostać tak jakbym w ciąży nie była... Zawsze miałam regularnie. W sumie to przypadałoby na ten weekend ...
Ja po pierwszym poronieniu po 5 tygodniach po drugim po 4
 
Ostatnia edycja:
Hej Dziewczyny, przyszlam się podzielić info, że jestem 10 dpo i wyszedl mi delikatny pozytyw, okupiony niedelikatnym stresem jak zawsze - bo owulacja była po niedroznej stronie, ostatnio w takiej sytuacji przytrafiła mi się ciąża pozamaciczna. Ale co ma być to będzie. Jakby ktoś potrzymał kciuki, pomodlił się, wzniósł modły, cokolwiek - będę wdzięczna 🙉
 
Ostatnia edycja:
Hej Dziewczyny, przyszlam się podzielić info, że jestem 10 dpo i wyszedl mi delikatny pozytyw, okupiony niedelikatnym stresem jak zawsze - bo owulacja była po niedroznej stronie, ostatnio w takiej sytuacji przytrafiła mi się ciąża pozamaciczna. Ale co ma być to będzie. Jakby ktoś potrzymał kciuki, pomodlił się, wzniósł modły, cokolwiek - będę wdzięczna 🙉
gratuluje i trzymam kciuki 😘😘😘😘
 
Hej Dziewczyny, przyszlam się podzielić info, że jestem 10 dpo i wyszedl mi delikatny pozytyw, okupiony niedelikatnym stresem jak zawsze - bo owulacja była po niedroznej stronie, ostatnio w takiej sytuacji przytrafiła mi się ciąża pozamaciczna. Ale co ma być to będzie. Jakby ktoś potrzymał kciuki, pomodlił się, wzniósł modły, cokolwiek - będę wdzięczna 🙉
Gratuluje 💕💕💕💕
 
reklama
Hej Dziewczyny, przyszlam się podzielić info, że jestem 10 dpo i wyszedl mi delikatny pozytyw, okupiony niedelikatnym stresem jak zawsze - bo owulacja była po niedroznej stronie, ostatnio w takiej sytuacji przytrafiła mi się ciąża pozamaciczna. Ale co ma być to będzie. Jakby ktoś potrzymał kciuki, pomodlił się, wzniósł modły, cokolwiek - będę wdzięczna [emoji86]

Mocniej niż trzymam już się nie da!!!! [emoji1696][emoji1696][emoji1696][emoji1696]
 
Do góry