reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2022

reklama
Dziewczyny jestem załamana :(
Mój mąż chory od środy. On spi w sypialni, ja w salonie. Temperatura 38 przedwczoraj, wczoraj i dziś stan podgorączkowy. Kupiłam testy apteczne na covid i on dodatni po kilku minutach. Ja ujemny, W dodatku on niewiele sobie z tego robi, tzn. lecą teksty, że panikuje, że tvp się naoglądałam. Nie ma szans żeby zgłosił się do lekarza. Twierdzi, że będzie siedział i pracował z domu. Dodam, że oboje zaszczepieni. Sama czuje się dobrze więc nie widzę powodu żeby się gdziekolwiek zgłaszać, a we wtorek wizyta. Padł pomysł żeby wrócił do rodzinnego domu, ale tam jest 87 dziadek z astmą więc chyba lepiej już żeby został w tej sypialni. Prócz kaszlu i stanu podgorączkowego humor mu rzecz jasna dopisuje i tylko nabija się z mojej paniki. Co robić w tej sytuacji? Siedzieć weekend w domu, obserwować się i powtórzyć test na początku tygodnia?
Wiele osób przechodzi covid jak zwykłą grypę, zwłaszcza po szczepieniu, nie denerwuj się, bo to bardziej szkodzi.
 
Ja tez mam taki plan 😁 jest dużo lepiej bo z pierdyliarda pobudek nocnych od kilku dni są max 2!!! Jeden nocy nawet syn zaakceptował butelkę także teraz piers tylko do zasypiania😁😁😁
W jakim wieku Twoje dziecię?
Ma rok i miesiąc 😉 ładnie wszystko zjada więc spokojnie mogłaby już z cycka zrezygnować ale jest mocno przyzwyczajona do tej bliskości 😅
 
A jak u Was dziewczyny ze snem ? U mnie to zbawienie , wcześniej miałam mega problemy z zaśnięciem , czasem do 2-3 w nocy nie mogłam zasnąć , a rano na 8 do pracy . Teraz o którejkolwiek bym się nie położyła oczy same mi się zamykają 😃
Dzisiaj wstałam, zjadłam śniadanie i poszłam spać. Obudziłam się pół godziny temu ;p
Dobrze, że mam dzisiaj wolne :)
Wlasnie u mnie tak szybko nie chce przejsc:/
Tylko ja nie oszczędzałam w dawkach witamin w tym czasie :) np. witaminy C w ciągu dnia przynajmniej 3000mg. d3 około 20-30 tys jednostek na dzień. U mnie to zawsze działa.
 
Dziewczyny jestem załamana :(
Mój mąż chory od środy. On spi w sypialni, ja w salonie. Temperatura 38 przedwczoraj, wczoraj i dziś stan podgorączkowy. Kupiłam testy apteczne na covid i on dodatni po kilku minutach. Ja ujemny, W dodatku on niewiele sobie z tego robi, tzn. lecą teksty, że panikuje, że tvp się naoglądałam. Nie ma szans żeby zgłosił się do lekarza. Twierdzi, że będzie siedział i pracował z domu. Dodam, że oboje zaszczepieni. Sama czuje się dobrze więc nie widzę powodu żeby się gdziekolwiek zgłaszać, a we wtorek wizyta. Padł pomysł żeby wrócił do rodzinnego domu, ale tam jest 87 dziadek z astmą więc chyba lepiej już żeby został w tej sypialni. Prócz kaszlu i stanu podgorączkowego humor mu rzecz jasna dopisuje i tylko nabija się z mojej paniki. Co robić w tej sytuacji? Siedzieć weekend w domu, obserwować się i powtórzyć test na początku tygodnia?
Teraz czas zadbać o siebie i o męża. Faktycznie dla Was chyba lepiej, żeby tego nie zgłaszać.
Jeśli mąż jest chory od środy, a Ty jeszcze nie masz objawów to jest duża szansa, że Ciebie to ominęlo :) powtórz test dla pewności i będzie dobrze! Zdrowia dla Was 😉
 
reklama
A jak u Was dziewczyny ze snem ? U mnie to zbawienie , wcześniej miałam mega problemy z zaśnięciem , czasem do 2-3 w nocy nie mogłam zasnąć , a rano na 8 do pracy . Teraz o którejkolwiek bym się nie położyła oczy same mi się zamykają 😃
Moglabym spac ze 20h na dobę 🙈
A z czego robisz inhalacje? Masz jakiś olejek? Bo ja mam tylko amol
Nie mam inhalatora, ale podpowiem co na nas dziala. Gotuje w garnku wodę, dodaje 6-7 lyżek soli, 5 torebek mięty i jak się zagotuje to recznik i wdychamy. Mega pomaga
 
Do góry