reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2022

Cześć dziewczyny, może część z Was kojarzy mnie z początku tematu ☺ byłam z Wami ale niestety moja ciąża okazała się pustym jajem. Dzisiaj wyskoczyło mi powiadomienie z tego tematu i fajnie czytać jak tak narzekacie na uroki końcówki ciąży 😁 pewnie fajne ciężarówki już z Was ☺ mnie udało się zajść w ciążę zaraz jak lekarz dał zielone światło, teraz leci nam 15 tydzień i mam nadzieję że w czerwcu urodze zdrowego dzidziusia 😌

Trzymam kciuki za szybkie, w miarę bezbolesne porody i za zdrowe silne dzidziusie 😇🥰
Ale super, że udało się Wam tak szybko znowu zajść w ciążę 🙂❤️ Trzymam za Was kciuki mocno, a jak się czujesz? 🙂 ja pamietam, jak byłam w 15 tc i sobie myślałam „gdzie to tam do końca ciąży” a tu dziś nie wiadomo kiedy 37+1 tc 💙
 
reklama
Witajcie kobietki , wpadłam na forum ponieważ dręczy mnie jeden temat .. mianowicie tak jak Wy oczekuje maleństwa, martwię się o wszystko co związane jest z sama ciąża dzieckiem jak i porodem .. mój lekarz nakłania mnie do szczepienia na covida.
W związku z tym mam pytanie w temacie szczepień które na 100% pojawiło się w tym wątku. Czy któraś z Was szczepila się w trakcie ciąży ? Jak pokonalyscie strach przed może nie samym szczepieniem jak ewentualnymi powikłaniami .. jestem w 35 tc.
Pozdrawiam Was serdecznie.
Marta 🙂
 
Witajcie kobietki , wpadłam na forum ponieważ dręczy mnie jeden temat .. mianowicie tak jak Wy oczekuje maleństwa, martwię się o wszystko co związane jest z sama ciąża dzieckiem jak i porodem .. mój lekarz nakłania mnie do szczepienia na covida.
W związku z tym mam pytanie w temacie szczepień które na 100% pojawiło się w tym wątku. Czy któraś z Was szczepila się w trakcie ciąży ? Jak pokonalyscie strach przed może nie samym szczepieniem jak ewentualnymi powikłaniami .. jestem w 35 tc.
Pozdrawiam Was serdecznie.
 
Ja się szczepiłam na początku III trymestru, po obu dawkach czułam się doskonale. Strach pokonałam słysząc o historiach typu jak noworodek zostaje bez Mamy, bo albo jedno albo drugie musi zostać w szpitalu, bo się bardzo źle czują. Poza tym kilka artykułów o wpływie szczepienia na kobiety w ciąży przeprowadzonych przez amerykanów:


 
Ja się szczepiłam na początku III trymestru, po obu dawkach czułam się doskonale. Strach pokonałam słysząc o historiach typu jak noworodek zostaje bez Mamy, bo albo jedno albo drugie musi zostać w szpitalu, bo się bardzo źle czują. Poza tym kilka artykułów o wpływie szczepienia na kobiety w ciąży przeprowadzonych przez amerykanów:


Bardzo dziękuję za odzew.
Właśnie też tego się obawiam , że coś może być nie tak i rozdziela mnie z dzieckiem ,albo co gorsza oboje będziemy zarażeni. A mogę wiedzieć jaka szczepionka się Pani szczepiła?
 
Witajcie kobietki , wpadłam na forum ponieważ dręczy mnie jeden temat .. mianowicie tak jak Wy oczekuje maleństwa, martwię się o wszystko co związane jest z sama ciąża dzieckiem jak i porodem .. mój lekarz nakłania mnie do szczepienia na covida.
W związku z tym mam pytanie w temacie szczepień które na 100% pojawiło się w tym wątku. Czy któraś z Was szczepila się w trakcie ciąży ? Jak pokonalyscie strach przed może nie samym szczepieniem jak ewentualnymi powikłaniami .. jestem w 35 tc.
Pozdrawiam Was serdecznie.
Marta 🙂
Jestem zaszczepiona 3 dawkami w tym 2 w ciąży. Szczepienie zniosłam bardzo dobrze, bolała mnie tylko ręka a mała rośnie prawidłowo 😉
Bardziej bałam się zakażenia w ciąży i konsekwencji dla dziecka nie szczepiąc się niż NOP.
 
Jestem zaszczepiona 3 dawkami w tym 2 w ciąży. Szczepienie zniosłam bardzo dobrze, bolała mnie tylko ręka a mała rośnie prawidłowo 😉
Bardziej bałam się zakażenia w ciąży i konsekwencji dla dziecka nie szczepiąc się niż NOP.
Dziękuję za odpowiedź 🙂
Ja właśnie najbardziej boje się tego ,że szczepionka może źle wpłynąć na dziecko.
 
reklama
Hejka ja jestem podobnie jak Ty 🙂
Ostatnia miesiączka 14.05.2021. termin porodu wstępnie 23 luty. Ale wg USG zależy raz wyjdzie 14.02. raz 22.02 🤗
 
Do góry