reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    292
Hej dziewczyny 😊 dawno mnie tu nie bylo 😊 pisze bo jestem po kolejnej inseminacji i czekam na tesowanie i jestem tak zestresowana ze zaraz zejde😜 to moja czwarta inseminacja po poronieniu (wtedy sie udalo za 3 razem) a teraz nie wiem czemu jest tak trudno.. Jesli sie nie uda to ide na histeroskopie a potem zobaczymy moze invitro😊 na razie mam mega stresa i zastanawiam sie czy tylko ja tak swiruje 😜
Trzymam kciuki ✊✊
 
reklama
Trzymamy kciuki, a kiedy beta? :)
Kazda z nas świrowała, więc się nie przejmuj :)
Hej dziewczyny [emoji4] dawno mnie tu nie bylo [emoji4] pisze bo jestem po kolejnej inseminacji i czekam na tesowanie i jestem tak zestresowana ze zaraz zejde[emoji12] to moja czwarta inseminacja po poronieniu (wtedy sie udalo za 3 razem) a teraz nie wiem czemu jest tak trudno.. Jesli sie nie uda to ide na histeroskopie a potem zobaczymy moze invitro[emoji4] na razie mam mega stresa i zastanawiam sie czy tylko ja tak swiruje [emoji12]
 
Hej dziewczyny 😊 dawno mnie tu nie bylo 😊 pisze bo jestem po kolejnej inseminacji i czekam na tesowanie i jestem tak zestresowana ze zaraz zejde😜 to moja czwarta inseminacja po poronieniu (wtedy sie udalo za 3 razem) a teraz nie wiem czemu jest tak trudno.. Jesli sie nie uda to ide na histeroskopie a potem zobaczymy moze invitro😊 na razie mam mega stresa i zastanawiam sie czy tylko ja tak swiruje 😜
Hej ja też mam teraz testować, pierwszy tydzień świrowałam a dziś już czuje żenic z tego nie będzie.
 
No właśnie której się udała inseminacja ? Bo mam wrażenie że większość to invitro
Tym którym się udała to już ich dawno nie ma na forum. Nasza Aśka która prowadzi kalendarz zaciążyła bodajże po 3 inseminacji, Gośka po 2, a Pałka Zapałka po 1 😀 więc udaje się. Chociaż statystyki są słabe jeśli chodzi o inseminacje. Ja sama jestem po 6 nieudanych, a in vitro zaskoczyło za pierwszym razem
 
Tym którym się udała to już ich dawno nie ma na forum. Nasza Aśka która prowadzi kalendarz zaciążyła bodajże po 3 inseminacji, Gośka po 2, a Pałka Zapałka po 1 😀 więc udaje się. Chociaż statystyki są słabe jeśli chodzi o inseminacje. Ja sama jestem po 6 nieudanych, a in vitro zaskoczyło za pierwszym razem
Dlatego rozważam już invitro szkoda kasy na inseminacje kolejne
 
reklama
Do góry