reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2022

Cześć dziewczyny. ☺️
Pisze bo do wizyty u gin jeszcze kilka dni a martwię się wynikiem progesteronu. OM 16.12, krew robiłam 15.01 czyli w dzień spodziewanej miesiączki i wynik 42,42.
Beta rośnie ładnie bo:
15.01 - 56,67
17.01 - 172,9
19.01 - 429,4

Już raz poroniłam więc teraz automatycznie ogromny stres czy się uda, czy nie. Któraś z Was miała podobny wynik progesteronu?

Pozdrawiam ☺️
 
reklama
Cześć dziewczyny. ☺️
Pisze bo do wizyty u gin jeszcze kilka dni a martwię się wynikiem progesteronu. OM 16.12, krew robiłam 15.01 czyli w dzień spodziewanej miesiączki i wynik 42,42.
Beta rośnie ładnie bo:
15.01 - 56,67
17.01 - 172,9
19.01 - 429,4

Już raz poroniłam więc teraz automatycznie ogromny stres czy się uda, czy nie. Któraś z Was miała podobny wynik progesteronu?

Pozdrawiam ☺️
42,42 to wynik progesteronu? Jak dla mnie to super wynik nawet bym się zastanawiała czy nie bliźniaki 😆 Mój progesteron w dniu miesiączki wynosił 11 tylko u mnie norma dla kobiet w ciąży jest od 2. Zobacz ile jest w Twoim labo, powinno pisać przy wynikach.
 
Cześć Dziewczyny.
Po dzisiejszej wizycie postanowiłam już oficjalnie przywitać się i zostać z Wami aż do samego końca tej przygody.
To moja 3 ciąża, dwie pierwsze biochemiczne (nigdy nie widziałam zarodka na USG). Tym razem udało się i mam nadzieję, że nic przykrego się już nie wydarzy. Pierwsze USG na początku 6 tygodnia - było ciałko żółte i zarodek 2mm. Dzisiaj USG 7t3d zarodek już 1.23 cm i serduszko ♥️
Odczuwam ciągnięcie na dole brzucha, czasem kłucie. Dokuczają mi wzdęcia i gazy. Do wczoraj również mdłości całodniowe, ale narazie odpuściło. Całe dnie przelegiwuje i myślę czy wszystko dobrze się rozwija. Jestem już na L4, ponieważ pracuje w przedszkolu i ginekolog uznała że za duże ryzyko bakterii.

Termin porodu : 05.09.2022

Pozdrawiam Was Dziewczyny. Bądźcie dzielne i nie traćcie nadziei, bo w końcu musi być dobrze 😘
 
Dziewczyny, mimo że ja już jestem mamą 😜 to i tak zamówiłam sobie na bebiProgram taki zestaw startowy darmowy, przyszedł szybko.
Całkiem fajny :)
Są karty dwustronne kontrastowe, karty do zdjęć dwustronne z miesiącami plus różne inne napisy (one mi się głównie spodobały i dlatego zamówiłam 😜) i poradnik - zarówno o okresie ciąży jak i po porodzie 😁
Zamówiłam ten sam zestaw jak bylam w ciąży z synem, ale gdzieś pogubiłam ostatnie miesiące i wymyślałam różne warianty. Ciekawe czy prześlą mi jeszcze raz😁
 
Cześć dziewczyny. ☺️
Pisze bo do wizyty u gin jeszcze kilka dni a martwię się wynikiem progesteronu. OM 16.12, krew robiłam 15.01 czyli w dzień spodziewanej miesiączki i wynik 42,42.
Beta rośnie ładnie bo:
15.01 - 56,67
17.01 - 172,9
19.01 - 429,4

Już raz poroniłam więc teraz automatycznie ogromny stres czy się uda, czy nie. Któraś z Was miała podobny wynik progesteronu?

Pozdrawiam ☺️
Bardzo dobry ja miałam 16.80 i gin mówiła że ok... Ale mam luteinę 2x1
 
42,42 to wynik progesteronu? Jak dla mnie to super wynik nawet bym się zastanawiała czy nie bliźniaki 😆 Mój progesteron w dniu miesiączki wynosił 11 tylko u mnie norma dla kobiet w ciąży jest od 2. Zobacz ile jest w Twoim labo, powinno pisać przy wynikach.
przy wynikach mam tylko takie normy. Po waszych odpowiedziach trochę się uspokoiłam, bliźniaki też mi przeszły przez myśl ale nie, nie... Przecież to będzie armagedon 😁
 

Załączniki

  • e12e2add-87a9-476f-90f0-466d7f0636fd.jpg
    e12e2add-87a9-476f-90f0-466d7f0636fd.jpg
    10,3 KB · Wyświetleń: 54
Cześć Dziewczyny.
Po dzisiejszej wizycie postanowiłam już oficjalnie przywitać się i zostać z Wami aż do samego końca tej przygody.
To moja 3 ciąża, dwie pierwsze biochemiczne (nigdy nie widziałam zarodka na USG). Tym razem udało się i mam nadzieję, że nic przykrego się już nie wydarzy. Pierwsze USG na początku 6 tygodnia - było ciałko żółte i zarodek 2mm. Dzisiaj USG 7t3d zarodek już 1.23 cm i serduszko ♥️
Odczuwam ciągnięcie na dole brzucha, czasem kłucie. Dokuczają mi wzdęcia i gazy. Do wczoraj również mdłości całodniowe, ale narazie odpuściło. Całe dnie przelegiwuje i myślę czy wszystko dobrze się rozwija. Jestem już na L4, ponieważ pracuje w przedszkolu i ginekolog uznała że za duże ryzyko bakterii.

Termin porodu : 05.09.2022

Pozdrawiam Was Dziewczyny. Bądźcie dzielne i nie traćcie nadziei, bo w końcu musi być dobrze 😘
To idziemy tak samo - ja też termin na 5.09 😁
Objawy mam bardzo podobne do Ciebie. Na dodatek też jestem nauczycielem 🙃 aktualnie mam ferie, ale po nich też idę na zwolnienie.
Trzymam mocno za Ciebie kciuki 🥰
 
Hej dziewczyny, powodzenia ✊☺️ u mnie też termin z om na 27.09 ale jestem jeszcze przed pierwszą wizytą więc zobaczymy co tam się wydarzy 😉
Ja też przed pierwszą wizytą, idę w przyszłym tyg bo dr mi kazał przyjść jak najszybciej. Też czekam co się tam wydarzy...
Cześć dziewczyny. ☺️
Pisze bo do wizyty u gin jeszcze kilka dni a martwię się wynikiem progesteronu. OM 16.12, krew robiłam 15.01 czyli w dzień spodziewanej miesiączki i wynik 42,42.
Beta rośnie ładnie bo:
15.01 - 56,67
17.01 - 172,9
19.01 - 429,4

Już raz poroniłam więc teraz automatycznie ogromny stres czy się uda, czy nie. Któraś z Was miała podobny wynik progesteronu?

Pozdrawiam ☺️
Wynik ładny, nie masz się co martwić :) Ja za to mam powód do zmartwień bo mam dość wysoką betę i progesteron dużo wyższy bo 110ng/ml :O Jutro powtarzam badania, zobaczymy co pokażą...
 
reklama
Do góry