reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2022

reklama
Wielkie dzięki za odpowiedź i podniesienie na duchu :)
Zdecydowanie reset by sie przydal . Moje wszytskie poronienia byly chybione, dowiadywalam sie o nich dopiero na USG i dwa razy musialam miec zabieg bo nawet nie chcialo sie samo ruszyc. Wiec dla mnie kazda wizyta to bedzie mega stres 😐
Ja też zatrzymana, bez jakichkolwiek objawów, także życie w stresie od wizyty do wizyty, bo nie było żadnych objawów...
 
no to faktycznie, nie jest ze mną źle. Twój przyrost bardziej zastanawiający. Życzę jutro powodzenia, daj znać co i jak po wynikach. 🤗
Powracam z update'm, 19.01 beta 272ng/ml, prog 110, a 21.01 po 48h beta 859ng/ml, prog 105. Przyrost 215% więc sporo, prog praktycznie bez zmian. Muszę czekać na wizytę. Jestem dopiero 2-3 dni po terminie miesiączki więc wartości wysokie, ale niby jest też szansa na bliźniaki... Mam nadzieję że to jednak nic złego.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry