reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2022

reklama
Ja mam trzy apki. Ciąża+, preglife i Asystent Ciąży. Każda ma coś w sobie, ale żadna nie jest idealna.
Asystent Ciąży warto ściągnąć, bo ma co tydzień informację, taką jakby wiadomość od dziecka co się z nim dzieje w danym tygodniu 😍 teksty są skierowane do Mamy od dziecka. Chwyta za serce i zawsze łezka kręci się w oku🤰
Przykłady w załączniku.
to ściagam jeszcze asystenta 😁
 
Dziewczyny kiedy warto wybrać się na pierwszą wizytę? Zastanawiamy się nad wyjazdem w ferie ale najpierw chcialabym się dowiedzieć, czy z ciążą na pewno wszystko ok. Tylko to będzie rowno skończony 5 tydzień i nie wiem czy na USG już będzie.mozna coś ocenić
 
Dziewczyny kiedy warto wybrać się na pierwszą wizytę? Zastanawiamy się nad wyjazdem w ferie ale najpierw chcialabym się dowiedzieć, czy z ciążą na pewno wszystko ok. Tylko to będzie rowno skończony 5 tydzień i nie wiem czy na USG już będzie.mozna coś ocenić
W pierwszej ciąży byłam jakoś w 5/6 tygodniu. Lekarz zobaczył pęcherzyk, ale kazał przyjść w 8 tygodniu. Teraz wybieram się w 8 tygodniu, ale jeszcze w poniedziałek zadzwonię do mojego gina i dopytam, jak on to widzi 🙂
 
Będę ponawiać co jakiś czas listę, więc proszę sprawdzajcie tą najnowszą co dodam, myślę żebyśmy przeczekały do poniedziałku bo przez weekend niektóre dziewczyny mają inne zajęcia, co wy na to?
Aktualizacja
lista:
@Euforia0204
@niunia2324
@Luni
@Lily2389
@kosik_3
@Septemberka
@d0mi
@Atramentowa
@Majena94
@Rachelita
@wezsietatatooo
@Paulina ❤
@cosmolady
@milusia83
@Ada_M
@Ankosik
@Mikkka123
@Nelka85
@holenderka92
@Estuś
@MamaR
@Peauela
@bejbi002
@kaaarii
@Anulaa88
@Zuza30
@rikipatyki
@eleonora7
@Nelka85
@Patrycja899
@MyssaMiki
@Anasta07
@madzialena14
@elysia141
@Kinia009
@Pauli_BE
@AngMarie
@Klaudeczka94
@KikaRika
@la_mariquita
@Ula1234
@ŚliwkaWęgierka
@Pianka
@Wrzesniowa
@ona919191
@Wieczniespozniona
@annmik1
@Sylwiakp
Ponawiam, kogo nie ma to dajcie znać to wpisze, terminy wypiszemy sobie już na zamkniętym forum
 
Ostatnia edycja:
I pytanie, poszukuję osoby: moderatorki która będzie ze mną prowadzić prywatny wątek, najlepiej jakby ktoś był dyspozycyjny a nie wchodził tylko raz na tydzień jeśli rozumiecie o co mi chodzi 🙂
 
Dziewczyny kiedy warto wybrać się na pierwszą wizytę? Zastanawiamy się nad wyjazdem w ferie ale najpierw chcialabym się dowiedzieć, czy z ciążą na pewno wszystko ok. Tylko to będzie rowno skończony 5 tydzień i nie wiem czy na USG już będzie.mozna coś ocenić
Ja w pierwszej ciąży byłam 6+1 i było już serduszko. Teraz gin kazał mi przyjść 04.02 i to będzie 6+2
 
reklama
Do góry