reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2022

O kurde, a co to za testy? :D
  • Test sody oczyszczonej. Do niewielkiej ilości porannego moczu wsypujemy ok. łyżeczkę sody oczyszczonej. Jeśli mieszanka zacznie się obficie pienić albo przypominać napój gazowany – oznacza to chłopca. Z kolei jeśli pojawi się niewielka ilość bąbelków – oznacza to dziewczynkę.
  • Obrączka. Zawieś ją na sznureczku i trzymaj nad brzuchem. Jeśli zacznie kreślić kółka, oznacza to dziewczynkę. A jeśli będzie się poruszać po linii prostej – urodzisz chłopca.
Ale to tak z przymrozeniem oka ;)
 
reklama
Jezu ja mam swoja pierwsza wizyte za tydzien we wtorek - to bedzie rowno 7tc i wariuje o_O staram sie myslec pozytywnie ale ciazko mi to wychodzi 😐
Postaw na relaks i odpoczynek. Jak sie odpowiednio suplementujesz i bierzesz wymagane leki to i tak do przyszlego tygodnia nic nie zmienisz, a stres na pewno Ci nie pomoże. Ja się na początku stresowałam, że nie chcę przechodzić przez stratę kolejny raz i co to będzie. Dziś idę na USG i mam z tyłu głowy, że poprzednim razem USG w 8t było super, ale no nie mam na to wpływu, więc małymi kroczkami do przodu. Będzie dobrze!
 
  • Test sody oczyszczonej. Do niewielkiej ilości porannego moczu wsypujemy ok. łyżeczkę sody oczyszczonej. Jeśli mieszanka zacznie się obficie pienić albo przypominać napój gazowany – oznacza to chłopca. Z kolei jeśli pojawi się niewielka ilość bąbelków – oznacza to dziewczynkę.
  • Obrączka. Zawieś ją na sznureczku i trzymaj nad brzuchem. Jeśli zacznie kreślić kółka, oznacza to dziewczynkę. A jeśli będzie się poruszać po linii prostej – urodzisz chłopca.
Ale to tak z przymrozeniem oka ;)
Haha, dobre, aż sobie zrobię :D.
 
A ja właśnie wczoraj zamówiłam sobie prenatal uno.
Ja też jestem na prenatal uno. W poprzedniej ciąży zażywałam pregne.
  • Test sody oczyszczonej. Do niewielkiej ilości porannego moczu wsypujemy ok. łyżeczkę sody oczyszczonej. Jeśli mieszanka zacznie się obficie pienić albo przypominać napój gazowany – oznacza to chłopca. Z kolei jeśli pojawi się niewielka ilość bąbelków – oznacza to dziewczynkę.
  • Obrączka. Zawieś ją na sznureczku i trzymaj nad brzuchem. Jeśli zacznie kreślić kółka, oznacza to dziewczynkę. A jeśli będzie się poruszać po linii prostej – urodzisz chłopca.
Ale to tak z przymrozeniem oka ;)
Aż zrobiłam screena. Z obrączki wyszło mi dwóch chłopców. Z ciekawości zrobię ten z sodą 😅
 
Ja jakiś czas temu zaliczyłam koszmar baaaardzo realistyczny pt. Poroniłam 🤨 cały dzień się po nim pozbierać nie mogłam
Później miałam taki że mi lekarz na USG powiedział że dziewczynka 🙈
Oby wszystko było na opak 😜
Te o poronieniu mi się śnią co drugi dzień. Boję się nawet iść na wizytę... chociaż nic nie wskazuje na to żeby to była prawda🤦‍♀️
 
Postaw na relaks i odpoczynek. Jak sie odpowiednio suplementujesz i bierzesz wymagane leki to i tak do przyszlego tygodnia nic nie zmienisz, a stres na pewno Ci nie pomoże. Ja się na początku stresowałam, że nie chcę przechodzić przez stratę kolejny raz i co to będzie. Dziś idę na USG i mam z tyłu głowy, że poprzednim razem USG w 8t było super, ale no nie mam na to wpływu, więc małymi kroczkami do przodu. Będzie dobrze!
Też staram się tak myśleć ale te wszystkie poprzednie niepowodzenia mocno odcisnęły się na psychice i ciężko jest to przezwyciężyć .
Biorę wszystkie leki i suplementy a nie chciałam też iść za szybko na USG bo dla mnie to są bardzo stresujące wizyty [emoji85]
 
A macie może jakieś doświadczenie czy na etapie 7+4 można czuć takie jakby kłucie w pochwie?
Nie wiem czy można ale wczoraj (7+5) też takie czułam więc może tak ma być🤷‍♀️
Ja po tym jak mi sie chlopiec przysnil zrobilam test z soda oczyszczona i test z obraczki i przy kazdym wyszlo, ze chlopak bedzie 😂 takze ciekawe
Test sodą oczyszczoną? Jak to się robi?:)
Edit: moja popędliwość kazała mi najpierw pytać, a pózniej doczytać resztę dyskusji gdzie znalazłam odpowiedź🤣
 
reklama
Nie wiem czy można ale wczoraj (7+5) też takie czułam więc może tak ma być🤷‍♀️

Test sodą oczyszczoną? Jak to się robi?:)
  • Test sody oczyszczonej. Do niewielkiej ilości porannego moczu wsypujemy ok. łyżeczkę sody oczyszczonej. Jeśli mieszanka zacznie się obficie pienić albo przypominać napój gazowany – oznacza to chłopca. Z kolei jeśli pojawi się niewielka ilość bąbelków – oznacza to dziewczynkę.
 
Do góry