reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża czy jej brak

Dołączył(a)
30 Styczeń 2022
Postów
1
Witam, z środy na czwartek dostałam bólu brzucha oraz plamien a że byłam tydzień przed okresem nie dało mi to spokoju, postanowiłam zrobić testy ciążowe wykonane były w piątek sobotę i dzisiaj. Czy to ciąża?
 

Załączniki

  • received_338058318185642.jpeg
    received_338058318185642.jpeg
    17,8 KB · Wyświetleń: 290
  • received_466952598395387.jpeg
    received_466952598395387.jpeg
    61,6 KB · Wyświetleń: 175
  • received_262358799363760.jpeg
    received_262358799363760.jpeg
    16,2 KB · Wyświetleń: 174
reklama
Czesc dziewczyny, mam pewnie głupie pytanie. Zacznę od tego, że przez Głodówki, schudłam 16 kg w bardzo szybkim czasie i straciłam okres w kwietniu, 2021. Dostałam go raz w lipcu 2021 i na tym koniec. Nigdy nie współżyłam, lecz boje się, że podczas nocowania z kolegami, mogło do czegoś dojść i ja tego nie poczułam (nie byłam pod wpływem niczego i gdyby miało coś być, to mniej więcej połowa listopada, lub pod koniec, bo wtedy mieliśmy ostatnie nocowanie). Czy mogło dojść do zapłodnienia w jakis nielogiczny sposób? Od grudnia się o to boje i wmawiam sobie każde objawy. Jedyne, co zaobserowalam, to zwiększenie dolnej części brzucha, lecz może to jest związane, z nieodpowiednia dieta, coś z jelitami, czy problemami hormonalnymi? Tak bardzo się zestresowałam, ze zrobiłam na początku stycznia test- negatywny i go od razu wyrzuciłam. Ednak myśli wróciły. Dziś zrobiłam 2- negatywny, lecz po około 8-9 godzinach spojrzałam na niego ponownie i zauwazylam lekką, bardzo blada kreskę. Na teście pisze, że po 10 minutach jest nieprawidłowy, lecz wyczytałam, ze takie przypadki się zdarzały. Czy mogę być w ciąży? Sama nie wierze w to, co pisze, lecz druga czesc mojej głowy mi wmawia, że jestem w ciąży i bardzo się stresuje.
 
Czesc dziewczyny, mam pewnie głupie pytanie. Zacznę od tego, że przez Głodówki, schudłam 16 kg w bardzo szybkim czasie i straciłam okres w kwietniu, 2021. Dostałam go raz w lipcu 2021 i na tym koniec. Nigdy nie współżyłam, lecz boje się, że podczas nocowania z kolegami, mogło do czegoś dojść i ja tego nie poczułam (nie byłam pod wpływem niczego i gdyby miało coś być, to mniej więcej połowa listopada, lub pod koniec, bo wtedy mieliśmy ostatnie nocowanie). Czy mogło dojść do zapłodnienia w jakis nielogiczny sposób? Od grudnia się o to boje i wmawiam sobie każde objawy. Jedyne, co zaobserowalam, to zwiększenie dolnej części brzucha, lecz może to jest związane, z nieodpowiednia dieta, coś z jelitami, czy problemami hormonalnymi? Tak bardzo się zestresowałam, ze zrobiłam na początku stycznia test- negatywny i go od razu wyrzuciłam. Ednak myśli wróciły. Dziś zrobiłam 2- negatywny, lecz po około 8-9 godzinach spojrzałam na niego ponownie i zauwazylam lekką, bardzo blada kreskę. Na teście pisze, że po 10 minutach jest nieprawidłowy, lecz wyczytałam, ze takie przypadki się zdarzały. Czy mogę być w ciąży? Sama nie wierze w to, co pisze, lecz druga czesc mojej głowy mi wmawia, że jestem w ciąży i bardzo się stresuje.
Dlatego właśnie nie należy odczytywać wyników testów po czasie dłuższym niż napisane. Reszty nawet nie skomentuje.
 
Czesc dziewczyny, mam pewnie głupie pytanie. Zacznę od tego, że przez Głodówki, schudłam 16 kg w bardzo szybkim czasie i straciłam okres w kwietniu, 2021. Dostałam go raz w lipcu 2021 i na tym koniec. Nigdy nie współżyłam, lecz boje się, że podczas nocowania z kolegami, mogło do czegoś dojść i ja tego nie poczułam (nie byłam pod wpływem niczego i gdyby miało coś być, to mniej więcej połowa listopada, lub pod koniec, bo wtedy mieliśmy ostatnie nocowanie). Czy mogło dojść do zapłodnienia w jakis nielogiczny sposób? Od grudnia się o to boje i wmawiam sobie każde objawy. Jedyne, co zaobserowalam, to zwiększenie dolnej części brzucha, lecz może to jest związane, z nieodpowiednia dieta, coś z jelitami, czy problemami hormonalnymi? Tak bardzo się zestresowałam, ze zrobiłam na początku stycznia test- negatywny i go od razu wyrzuciłam. Ednak myśli wróciły. Dziś zrobiłam 2- negatywny, lecz po około 8-9 godzinach spojrzałam na niego ponownie i zauwazylam lekką, bardzo blada kreskę. Na teście pisze, że po 10 minutach jest nieprawidłowy, lecz wyczytałam, ze takie przypadki się zdarzały. Czy mogę być w ciąży? Sama nie wierze w to, co pisze, lecz druga czesc mojej głowy mi wmawia, że jestem w ciąży i bardzo się stresuje.
Nie czytaj jakie się przypadki zdarzały. 5 czy góra 10 minut na odczytanie testu i do kosza, bo potem różne reakcje chemiczne mogą zachodzić. Najlepiej byłoby gdybyś poszła do lekarza, jeśli tyle czasu nie masz okresu. Wg mnie nie jesteś w ciąży, no chyba że nastąpiło jakieś niepokalane poczęcie 🤷🏻‍♀️ i więcej może nie nocuj z kolegami, żeby potem się nie stresować.
 
@Jagoda 15 masz pozytywne wyniki, kreseczki delikatne ale widać widać 😊
Teraz sobie na spokojnie idziesz na badanie krwi i robisz BetęHCG ( nie trzeba być na czczo ) , po 2 dniach ( standartowo ) powtarzasz.
A potem umawiasz się do ginekologa.
 
reklama
Witam, z środy na czwartek dostałam bólu brzucha oraz plamien a że byłam tydzień przed okresem nie dało mi to spokoju, postanowiłam zrobić testy ciążowe wykonane były w piątek sobotę i dzisiaj. Czy to ciąża?
Pozytyw , miałam takie same a nawet delikatniejsze kreseczki
 
Do góry