reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2022

Ja ogólnie też nie lubię takiego udziecinniania jak "serduszkowanie", "przytulanki", "zafasolkowanie" xD Tak jakby dorosła kobieta wstydziła się powiedzieć seks, stosunek czy nawet właśnie starania po prostu.
Ale też nie pouczam nikogo jak ktoś tak mówi, bo każdy se moze robić co chce. Po prostu tego nie rozumiem :D
No też średnio mi się to widziało, ale może kogoś razic w oczy taka bezpośredniosc, więc wolałam uważać 😜 jestem tu od niedawna, nawet sama chciałam poruszyć ten temat, ale nie czułam się na tyle pewnie, żeby tak od razu wyrażać swoje zdanie.
Zresztą dziewczyny to jest naprawdę pierdoła jak kto co nazywa. Ważne, że wiemy o co chodzi 😉
 
reklama
Dziewczyny, a ja mam takie pytanie. Czemu tak często w miejscach takie jak to seks jest nazywany przytulaniem? Jakiś mam opór na taką infantylizację językową, a poza tym no za cholerę z przytulania to dzieci nie ma, ale może ja czegoś nie ogarniam i nie rozumiem i mnie oświecicie poproszę?
ja mówię, że się bzykam 😂
 
A dla mnie mnie serduszkowanie, przytulanie i inne dziwne twory są tak samo szkodliwe jak nazywanie cipki pusią, a penisa sisiorkiem czy innym flecikiem.
Potem Dorosła baba idzie do ginekologa i mówili, że ją kaczuszka szczypie bo się do fifolka przytulała.
padłam 🤣🤣🤣🤣
 
Dla mnie seks jest w głowie ;) Starania to bardziej czynność. Jak mam niskie potrzeby w czasie owulacji to i w głowie nie ma iskier. U mnie iskry się odpalają dzień przed okresem 😅
O matko, a ja wręcz przeciwnie, czasem jak mam dni płodne, to czuje wręcz ból, jeśli nie zostanę natychmiast czymś wypełniona 😂
 
A dla mnie mnie serduszkowanie, przytulanie i inne dziwne twory są tak samo szkodliwe jak nazywanie cipki pusią, a penisa sisiorkiem czy innym flecikiem.
Potem Dorosła baba idzie do ginekologa i mówili, że ją kaczuszka szczypie bo się do fifolka przytulała.
A ja uwazam ze jak tak chce to niech mowi 🤷🏽‍♀️ zupełnie nie ruszają mnie takie problemy 🤣🤷🏽‍♀️
 
Mnie ruszają. To pierwszy krok do pytan"czy jak wytarłam się ręcznikiem brata to będę w ciąży".
Edukacja seksualna jest okropnie zaniedbana. Takie twory wywołują u mnie gęsią skórkę. Chcę żeby moje dziecko wiedziało czym jest cipka, penis, seks itp.
Chce żeby wiedziało, że zgoda na seks musi być entuzjastyczna, że jego cipki/penisa może dotykać tylko ktoś komu świadomie na to pozwoli. Bo przecież kaczuszek może dotykać każdy. Bo przecież przytulić może też wujek. Nie chcę żeby żaden wujek przytulał moje dziecko wpychając mu penisa.
Dlatego trzeba dbać o świadomość naszych dzieci
A ja uwazam ze jak tak chce to niech mowi [emoji2374] zupełnie nie ruszają mnie takie problemy [emoji1787][emoji2374]
 
Mnie ruszają. To pierwszy krok do pytan"czy jak wytarłam się ręcznikiem brata to będę w ciąży".
Edukacja seksualna jest okropnie zaniedbana. Takie twory wywołują u mnie gęsią skórkę. Chcę żeby moje dziecko wiedziało czym jest cipka, penis, seks itp.
Chce żeby wiedziało, że zgoda na seks musi być entuzjastyczna, że jego cipki/penisa może dotykać tylko ktoś komu świadomie na to pozwoli. Bo przecież kaczuszek może dotykać każdy. Bo przecież przytulić może też wujek. Nie chcę żeby żaden wujek przytulał moje dziecko wpychając mu penisa.
Dlatego trzeba dbać o świadomość naszych dzieci
Ja nie słyszałam, żeby ktoś tak mówił na co dzień. Tylko na forach widuję takie komentarze 🤷 no ale my wiemy, co każda ma na myśli 😉
Zresztą uważam, żeby zakończyć ten temat, bo bez sensu zaraz zrobią się dwa obozy, a nie po to tu jesteśmy. Jesteśmy po to, by się wspierać, dzielić doświadczeniami, informować i pomagać ❤️
 
Mnie ruszają. To pierwszy krok do pytan"czy jak wytarłam się ręcznikiem brata to będę w ciąży".
Edukacja seksualna jest okropnie zaniedbana. Takie twory wywołują u mnie gęsią skórkę. Chcę żeby moje dziecko wiedziało czym jest cipka, penis, seks itp.
Chce żeby wiedziało, że zgoda na seks musi być entuzjastyczna, że jego cipki/penisa może dotykać tylko ktoś komu świadomie na to pozwoli. Bo przecież kaczuszek może dotykać każdy. Bo przecież przytulić może też wujek. Nie chcę żeby żaden wujek przytulał moje dziecko wpychając mu penisa.
Dlatego trzeba dbać o świadomość naszych dzieci
I będziesz mieć ogromny wpływ na to jak wychowane będzie Twoje dziecko i to jest super! I zgadzam się że udukacja seksualna leży i kwiczy ale każdy wychowa dziecko tak jak chce i nie możemy nic nikomu narzucać. To rodzice odpowiadają za edukację swoich dzieci. Nie wiem ile z tych dziewczyn które "kaczuszkują" na forum faktycznie "kaczuszkuja" tez w życiu realnym ale nie widzę powodu robienia tego problemu 🤷🏽‍♀️ ważne jest to co my przekażemy naszym dzieciom, ja chcialabym żeby moje dziecko w przyszłości akceptowało i szanowały innych nawet jeśli "kaczuszkują" 🤷🏽‍♀️
 
reklama
Ja nie słyszałam, żeby ktoś tak mówił na co dzień. Tylko na forach widuję takie komentarze 🤷 no ale my wiemy, co każda ma na myśli 😉
Zresztą uważam, żeby zakończyć ten temat, bo bez sensu zaraz zrobią się dwa obozy, a nie po to tu jesteśmy. Jesteśmy po to, by się wspierać, dzielić doświadczeniami, informować i pomagać ❤️
Nieeeee spokojnie, bez spiny 😁 nikt się tu nie dzieli😁
 
Do góry