reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2022

No nie wiem, ja tam uważam, że mamy realny wpływ na świat jaki nas otacza. I jeśli uważam, że coś jest złe i szkodliwe to o tym mówię głośno bo być może chociaż jedna osoba dzięki temu pomyśli o realnych zagrożeniach wynikających z takich zachowań.
 
reklama
I będziesz mieć ogromny wpływ na to jak wychowane będzie Twoje dziecko i to jest super! I zgadzam się że udukacja seksualna leży i kwiczy ale każdy wychowa dziecko tak jak chce i nie możemy nic nikomu narzucać. To rodzice odpowiadają za edukację swoich dzieci. Nie wiem ile z tych dziewczyn które "kaczuszkują" na forum faktycznie "kaczuszkuja" tez w życiu realnym ale nie widzę powodu robienia tego problemu 🤷🏽‍♀️ ważne jest to co my przekażemy naszym dzieciom, ja chcialabym żeby moje dziecko w przyszłości akceptowało i szanowały innych nawet jeśli "kaczuszkują" 🤷🏽‍♀️

Nie do końca się zgodzę bo pomyśl, że potem te dzieci rosną i zostają np. ministrem edukacji ;) albo są po prostu wyborcami
 
No nie wiem, ja tam uważam, że mamy realny wpływ na świat jaki nas otacza. I jeśli uważam, że coś jest złe i szkodliwe to o tym mówię głośno bo być może chociaż jedna osoba dzięki temu pomyśli o realnych zagrożeniach wynikających z takich zachowań.
Zeby wszystko było tak złe i szkodliwe jak używanie infantylnych słów na forum ineternetowym to byśmy żyli w idealnym świecie 🤷🏽‍♀️😁
 
Myślę, że to niesie za sobą dużo większe konsekwencje, których nikt nie chce widzieć.
Jak na przykład brak reakcji na molestowanie. Do tego świadomość własnego ciała niestety jest niezbędna.
I jakby nie przekonuje mnie idea, że jak coś jest mało szkodliwe to mogę olać, a jak bardziej to już nie.
Szkodliwe to szkodliwe, ja od siebie wymagam reakcji, ale nie zmuszam do niej każdego.
Zeby wszystko było tak złe i szkodliwe jak używanie infantylnych słów na forum ineternetowym to byśmy żyli w idealnym świecie [emoji2374][emoji16]
 
Kochane, podpowiedzcie proszę bo mój lekarz nie odpisuje…jestem teraz na cyklu stymulowanym i ma to ogromne znaczenie… pierwszy dzień cyklu liczę od bóli, czy krwawienia? Przed poronieniem miałam zawsze bóle i tego samego dnia krwawienie, teraz się pozmieniało…

I mam drugie pytanie czy którejś z Was po dłuższym zażywaniu progesteronu No Prolutex tez pojawiło się krwawienie z nosa? Mam mega wysuszoną śluzówkę, żadnych katarów, tylko ból głowy i to krwawienie plus zeschnięty nos w środku.

Uściski i czekam na wieści z testowania vet trzymając kciuki.
Ps. Witam tez ciepło Nowe Staraczki 🌷
Podrzucam do góry, bo przepadło w dyskusji seks vs mizianie vs bzykanie
 
A ja tak odbiegając od bieżącego wątku mam dziwna rozkmine... Ginekolog czepia się ostatnio mojego endometrium że przed owulacja ma tylko 7 mm... Dziwne o tyle że kilka miesięcy temu mówiła że 7 jest ok ale szczegół 🤣 tak czytam sobie co robić żeby zwiększyć grubość endometrium i trafiłam na wątek o globulkach z sildenafilem - pierwszy raz słyszę i mam pytanie czy któraś z Was wie o tym coś więcej lub może miała przepisywane? 🙂
 
A ja tak odbiegając od bieżącego wątku mam dziwna rozkmine... Ginekolog czepia się ostatnio mojego endometrium że przed owulacja ma tylko 7 mm... Dziwne o tyle że kilka miesięcy temu mówiła że 7 jest ok ale szczegół 🤣 tak czytam sobie co robić żeby zwiększyć grubość endometrium i trafiłam na wątek o globulkach z sildenafilem - pierwszy raz słyszę i mam pytanie czy któraś z Was wie o tym coś więcej lub może miała przepisywane? 🙂
Ja bym poszła jednak w wino 😁😁 czerwone wino podobno dobrze wpływa na endometrium 😁 przypadek? 🤣 mozesz zagryzać migdałami (chyba to były migdaly)
 
reklama
Do góry