reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
1/4tab co 6 h vizarsin. Niestety nie wiem jaka gramatura. Dopochwowo, ale ja miałam to przed inseminacja a nie przed transferem.
Dzięki on ma większą gramaturę niż te bez recepty. Ale dziewczyny biorą też 1/4 tylko co 4h. Zobaczymy czy zadziała [emoji16] A jak nie to już się nastawiłam na marzec, chyba że uda mi się siłą woli zablokować owu[emoji1787]
 
reklama
Już wracam do domu. Chyba nic z tego z tym cyklu. Dopiero 8 dc a pęcherzyk aż 20 mm
emoji33.png
emoji33.png
a endometrium tylko 6mm. Więc jak mi się szybko pik zrobi to endo nie da rady. Aż mi się nie chce wierzyć. W życiu tak nie miałam. Mówiłam pech
emoji24.png
emoji85.png
Obstawiam owu za dwa dni. Od 2 lat monitoruje owulację i takie rzeczy to mi się nie zdarzyły.
Co mogę jeść żeby to moje endometrium w dwa dni podrosło??
Może po prostu rozlegurolowalas cykl bo brałaś tabletki potem nie ...nie wiem czy to dobry pomysł brać samemu tabletki skoro twój organizm nie jest na to gotowy w tym cyklu..wiem że czekasz długim i że masz ostatnio pod górkę ..ale czasami trzeba poczekać ,,koszt transferu leków też jest nie mały a lekarz gdyby widział sens sam by ci dal leki no ta mi się wydaje ...ale zrobisz jak uważasz
Dzięki on ma większą gramaturę niż te bez recepty. Ale dziewczyny biorą też 1/4 tylko co 4h. Zobaczymy czy zadziała [emoji16] A jak nie to już się nastawiłam na marzec, chyba że uda mi się siłą woli zablokować owu[emoji1787]
 
Do góry