reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Dziewczyny A czy jeśli wyszła mi dzisiaj ta druga kreska na teście z moczu, to to może być jeszcze wpływ Ovitrelle, który miałam podany tyg temu przy transferze, czy już raczej nie. Wynik bety będzie dopiero jutro 🤷‍♀️
podobno Ovitrelle moze utrzymywac sie do 10 dni dlatego mysle , ze warto zrobic przyrosty bety zeby miec pewnosc . Bedzie dobrze :)
 
I jeszcze mój mąż chory[emoji33][emoji33] Gorączka 38 plus dreszcze i ból mięśni. Na szczęście test negatywny. Żeby do piątku mu przeszło [emoji3064] I żeby mnie nie zaraził, bo jak z grypą zrobię transfer.
 
Dziewczyny A czy jeśli wyszła mi dzisiaj ta druga kreska na teście z moczu, to to może być jeszcze wpływ Ovitrelle, który miałam podany tyg temu przy transferze, czy już raczej nie. Wynik bety będzie dopiero jutro 🤷‍♀️
Ja miałam transfer 5 dniowych blastek , pół ampułki ovitrelle wieczorem w dniu transferu i lekarz mówił, że na bete 3 dpt nie ma co patrzeć bo to zastrzyk, beta 7 dpt dwucyfrowa dobrze rokuje, a beta 10 dpt daje pewność czy coś się dzieje czy nie.
 
reklama
Ja miałam transfer 5 dniowych blastek , pół ampułki ovitrelle wieczorem w dniu transferu i lekarz mówił, że na bete 3 dpt nie ma co patrzeć bo to zastrzyk, beta 7 dpt dwucyfrowa dobrze rokuje, a beta 10 dpt daje pewność czy coś się dzieje czy nie.
Ja też dokładnie tak miałam i to samo lekarz mówił. Ale to przy połowie ampułki.
 
Do góry