reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Takie mdlosci z szarpaniem u mnie byly i sa. Teraz juz szarpanie prowadzi do wymiotow. Wiec unikam za wszelka cene.
Jesli wymiotowalas to pewnje podraznilas - mleczko Gaviscon pilam kolezanka mi polecila z apteki.
Pij na czczo siemie lniane zagotowane na mleku, dodaj odrobine miodu wtedy jest smaczny ale nadal „ glut”. Niektore owoce tez beda podrazniac zoladek - choc mi one najbardziej smakuja teraz.. zwlaszcza te kwasne wlasnie. Kiwi jablko ananas. Wode pij ale niewielkie ilosci na raz, tak po 3 lyczki i czesto.
I uwazaj zebys sie anemii nie nabawila (kontroluj morfologie).
Wczoraj wymiotowałam raz. Ale tak, że aż żółcią wymiotowałam. Dzis rano zjadłam jogurt naturalny i znowu boli... no i dziś caly czas śpię.. może sprobuje z tym mleczkiem, może troche pomoże
 
Wczoraj wymiotowałam raz. Ale tak, że aż żółcią wymiotowałam. Dzis rano zjadłam jogurt naturalny i znowu boli... no i dziś caly czas śpię.. może sprobuje z tym mleczkiem, może troche pomoże
A to już ciążowe wymioty ?
Ja brałam Torecan w ciąży, bo wymiotowałam wszystkim. Nawet ślina
 
A to już ciążowe wymioty ?
Ja brałam Torecan w ciąży, bo wymiotowałam wszystkim. Nawet ślina
Nie wiem czy ciążowe. Wymiotowałam wieczorem. Ciężko stwierdzić czy ciążowe.. jutro mam wizytę i będę gadać z ginem, ale póki co muszę jakoś żyć, a jest mi ciężko strasznie. Dodatkowo kręci mi sie w głowie...
 
A powiedzcie mu czy trzeba robić badania krwi zanim zacznie się brać te suplementy diety na poprawe jakości komórek czy można brać to w ciemno
 
reklama
Do góry