reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2022

Mam tak samo😱
Nocka ( nie zapeszając ) super. Dzień jest masakra śpi bardzo czujnie powiedziałabym ,też się kręci wierci, popłakuje 🤷
A zasypia tylko i wyłącznie na rączkach, nie lulam tylko sobie leży chyba lubi być blisko 💙 ale to tylko w dzień w nocy odkładam od razu po odbiciu do kołyski 😊 i o dziwo śpi bez problemu nawet bez smoczka 💤
Dzisiaj to już całkiem brak snu w dzień, cały dzień na rękach i zasypia tylko na moich, jak ją odkładam od razu się przebudza🤷 nie mam pojęcia co się dzieje, łudzę się, że to pierwszy skok rozwojowy i córce to zaraz minie, bo inaczej to będzie udręka. Tak już ładnie spała w dzień 🙄. Zobaczymy jak będzie wyglądała noc ... 🌃
 
reklama
Dzisiaj to już całkiem brak snu w dzień, cały dzień na rękach i zasypia tylko na moich, jak ją odkładam od razu się przebudza🤷 nie mam pojęcia co się dzieje, łudzę się, że to pierwszy skok rozwojowy i córce to zaraz minie, bo inaczej to będzie udręka. Tak już ładnie spała w dzień 🙄. Zobaczymy jak będzie wyglądała noc ... 🌃
No i nas też już ręce opadają..
Zje, odbije za chwile głodny. Praktycznie cały czas na rękach. Jak położę go do łóżeczka chwilę pośpi po czym wybudza się z płaczem.
Jestem bezradna 🤷🤦
 
No i nas też już ręce opadają..
Zje, odbije za chwile głodny. Praktycznie cały czas na rękach. Jak położę go do łóżeczka chwilę pośpi po czym wybudza się z płaczem.
Jestem bezradna 🤷🤦
To trafiły nam się podobne egzemplarze 🙊 nasza córeczka teraz najedzona, przebrana, leży w łóżeczku, słucha muzyki z karuzeli i próbuje zasnąć, zobaczymy czy jej się tym razem uda🙄 oby, bo podobnej nocy co do dzisiejszego dnia to sobie nie wyobrażam. Spokojnej nocy Wam życzę ❤️
 
To trafiły nam się podobne egzemplarze 🙊 nasza córeczka teraz najedzona, przebrana, leży w łóżeczku, słucha muzyki z karuzeli i próbuje zasnąć, zobaczymy czy jej się tym razem uda🙄 oby, bo podobnej nocy co do dzisiejszego dnia to sobie nie wyobrażam. Spokojnej nocy Wam życzę ❤️
Mój maluszek zasnął po kąpieli , teraz starsza niunie muszę ogarnąć 🤗
Również życzę spokojnej nocy ❤️
 
Mój maluszek zasnął po kąpieli , teraz starsza niunie muszę ogarnąć 🤗
Również życzę spokojnej nocy ❤️
Witaj❤️ jak nocka? U nas spokojna, córka spała od 20 do 8 rano, z przerwami na karmienie i przebranie, ale od razu po odłożeniu do łóżeczku zasypiała. A teraz znowu leży w łóżeczku, bo śpiąca i walczy ze snem🙄 jak już ma oczka zamknięte, to za chwilę otwiera i tak już pół godzinki.
 
Hej 🤗 Mikołajek spał 7 h w nocy obudził się na mleczko ładnie zasnął po 3h znowu mleczko. A teraz leży w łóżeczku i również nie może zasnąć 🤷😱
Coś mi się wydaje ,że za długie przerwy w jedzeniu i cały czas domaga się butli 🍼
 
Hej 🤗 Mikołajek spał 7 h w nocy obudził się na mleczko ładnie zasnął po 3h znowu mleczko. A teraz leży w łóżeczku i również nie może zasnąć 🤷😱
Coś mi się wydaje ,że za długie przerwy w jedzeniu i cały czas domaga się butli 🍼
A naszej udało się rano zasnąć w łóżeczku i śpi już ponad 2 godzinki, wprawdzie rozbudziła się, pierdzioszki popuszczała i śpi teraz na moim mężu na brzuszku 🤣 ale śpi 😊 od wczoraj daje jej Espumisan do każdej buteleczki mleczka 5 kropli, zdecydowanie więcej teraz puszcza bączków, to znaczy, że chyba dobrze?🤔
 
A naszej udało się rano zasnąć w łóżeczku i śpi już ponad 2 godzinki, wprawdzie rozbudziła się, pierdzioszki popuszczała i śpi teraz na moim mężu na brzuszku 🤣 ale śpi 😊 od wczoraj daje jej Espumisan do każdej buteleczki mleczka 5 kropli, zdecydowanie więcej teraz puszcza bączków, to znaczy, że chyba dobrze?🤔
Ja też daje Espumisan 5 kropelek i delicol też 5 kropelek .. dobrze ,że puszcza mój tez tak robi 😂 mamy wręcz identyczne dzieci 😊🤗
 
reklama
Ja też daje Espumisan 5 kropelek i delicol też 5 kropelek .. dobrze ,że puszcza mój tez tak robi 😂 mamy wręcz identyczne dzieci 😊🤗
U nas dzisiaj córeczka się poprawiła, zasnęła rano sama w łóżeczku, na spacerku w wózku i teraz zasnęła znowu sama w łóżeczku przy karuzeli ☺️ mam nadzieję, że już tak zostanie i w nocy też ładnie będzie spała 🤩🌃
 
Do góry