reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Cz to może być ciąża czy mam złudne nadzieję?

Dołączył(a)
14 Marzec 2018
Postów
8
Cześć 🙂
Staramy się z mężem od paru miesięcy o drugie dziecko. W tym miesiącu wydawało mi się że może się już udało...
Przy pierwszej ciąży tydzień przed planowaną miesiączka czułam że jestem w ciąży, miałam bóle podbrzusza jakby na okres tylko dużo mocniejsze, ból kręgosłupa i straszne mdłości.
Teraz pobolewa mnie podbrzusze i swędzą sutki, piersi bolały wcześniej. Niby są to u mnie normalne objawy miesiączki, ale są lżejsze niż zwykle. Kręgosłup mnie też pobolewa ale nie wi czy to nie od krzywego spania. Czas też kłuje mnie jajnik. Nie wydaje mi się żebym była nadmiernie zmęczona, ostatnio ciągle zasypiam jak tylko się położę.
Wczoraj robiłam test (4 dni przed miesiączką ) i wyszedł negatywny.
Czy jest jeszcze dla mnie nadzieję w tym miesiącu czy tylko sobie wmawiam objawy bo bardzo chce dziecka.
Po prostu w ostatniej ciąży czułam się inaczej i nie wiem... Proszę o jakias pomoc w ocenie sytuacji 😅
 
reklama
Cześć 🙂
Staramy się z mężem od paru miesięcy o drugie dziecko. W tym miesiącu wydawało mi się że może się już udało...
Przy pierwszej ciąży tydzień przed planowaną miesiączka czułam że jestem w ciąży, miałam bóle podbrzusza jakby na okres tylko dużo mocniejsze, ból kręgosłupa i straszne mdłości.
Teraz pobolewa mnie podbrzusze i swędzą sutki, piersi bolały wcześniej. Niby są to u mnie normalne objawy miesiączki, ale są lżejsze niż zwykle. Kręgosłup mnie też pobolewa ale nie wi czy to nie od krzywego spania. Czas też kłuje mnie jajnik. Nie wydaje mi się żebym była nadmiernie zmęczona, ostatnio ciągle zasypiam jak tylko się położę.
Wczoraj robiłam test (4 dni przed miesiączką ) i wyszedł negatywny.
Czy jest jeszcze dla mnie nadzieję w tym miesiącu czy tylko sobie wmawiam objawy bo bardzo chce dziecka.
Po prostu w ostatniej ciąży czułam się inaczej i nie wiem... Proszę o jakias pomoc w ocenie sytuacji 😅
Jeśli test jest negatywy, to napewno nie są to objawy ciąży, bo je wywołuje dodatnia beta.
Ile jesteś dni po owulacji?
4 dni przed miesiączką to wcześnie. Poczekaj do dnia spodziewanej i zrób test wtedy.
 
Najlepiej jak rano pójdziesz na betę tak jak dziewczyny radzą. Ja teraz też czułam się inaczej ...i zrobiłam 5 dni przed @. Mój test o czułości 10 pokazał bladziuchną kreskę(a że musiałam wiedzieć jaka jest prawda) poleciałam od razu na betę i było 22.56..
 
Ja co miesiąc też wmawiałam sobie objawy ciąży- w udanym cyklu byłam pewna, że znowu się nie udało, bo nic nie czułam. Dopiero po pozytywnym teście zaczęły mnie boleć piersi - 10dpo
 
reklama
Do góry