reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe, słoneczne kreski smagane wiosennym wiatrem ☀️😎

reklama
Nie wiem 🤷🏽‍♀️ raczej chyba nie bo przy CP można normalnie mieć okres a beta nadal może być pozytywna wiec jest to nieprzewidywalne.
Najgorsze jest to, że teraz 6 miesięcy musze czekać ze staraniami 😭😭😭
ja po zabiegu tez musiałam czekać 3 miesiące ze względu na cmv. Także 3 miesiące dalam spokoj, odliczałam czas żeby powtórzyć badania. Czekałam rok temu ka kwiecień bo mieliśmy zaczac starania. I do wyniki były dalej dodatnie. Więc lekarz kazał doczekać kolejne dwa miesiące. W lipcu powtarzałam badania dostaliśmy zielone światło ale było już po owu. Także do sierpnia zleciało 6 miesięcy. No i dalej leci bo noc nie wychodzi..
 
reklama
Do góry